AktualnościWydarzeniaZ Polski

Spectra-SHOW 2018 – NaviGate – spotkania dla geodetów

Spectra-SHOW to bezpłatne spotkania dla osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami dla geodezji. Ich organizatorem jest firma NaviGate. Podczas spotkań można przetestować technologie, które od lat są bezkonkurencyjne na amerykańskim rynku: odbiorniki GNSS, tachimetry zrobotyzowane i bezzałogowe statki powietrzne

Spectra-SHOW to spotkania organizowane przez krakowską firmę NaviGate Sp. z o. o. W tegorocznej edycji odbędą się w 5 lokalizacjach w Polsce:

  • 3.09.2018 r. – Myślęcinek k. Bydgoszczy, Hotel Restauracja Pałac, ul. Konna 10;
  • 4.09.2018 r. – Warszawa – Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o., ul. Żwanowiecka 20;
  • 5.09.2018 r. – Ślęza k. Wrocławia – Zamek Topacz, ul. Główna 12;
  • 6.09.2018 r.Chorzów – Hotel Gorczowski, ul. Stefana Batorego 35;
  • 7.09.2018 r.Łańcut k. Rzeszowa – Hotel Sokół Wellness & Spa, ul. Sokoła 11.

Spotkania w każdej lokalizacji startują o godz. 16:30 do godz. 20:00, są darmowe, ale wymagają wcześniejszej rejestracji poprzez formularz na stronie: https://navigate.pl/spectra-show/.

Wydarzenie jest kierowane do tych, którzy chcą zapoznać się z nowymi rozwiązaniami pomiarowymi, zapewniającymi niezawodność podczas pracy geodety. Sprzęt będzie pokazywany w terenie więc nie będzie to jedynie „sucha” katalogowa wiedza.

W ramach każdego spotkania rozgrywany będzie konkurs pt. „Zmierz się z SP60”. Uczestnicy, którzy chcą wystartować w konkursie powinni zabrać ze sobą swój sprzęt do pomiarów GNSS RTK. W ramach konkursu wykonają pomiar pięciu punktów kontrolnych w czasie 3 minut. Na końcu porównana zostanie szybkość i dokładność wszystkich odbiorników GNSS. Dla zwycięzców czeka 5 bonów na szkolenie UAVO VLOS, przygotowujące do egzaminu państwowego na operatora bezzałogowego statku powietrznego. Wraz z bonem zwycięzca otrzymuje wyżywienie – obiady na czas szkolenia. Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Poprzedni

Akademia Geolatania 2018 - TPI

Następny

Akademia Leica Geosystems - 3-5.10.2018 - Jaworze koło Bielska-Białej

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *