AktualnościZ Polski

Szkolenia UAVO on-line. Sprawdź ofertę szkoły Avioner.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drony – bezzałogowe statki powietrzne, które w ostatnich latach dynamicznie zyskały na popularności tworzą dziś rynek nowych możliwości. Już teraz wiele firm z branż takich jak kartografia, geodezja, nieruchomości, przemysł rozrywkowy poszukują przeszkolonych operatorów dronów. Wiemy że ta tendencja rozszerza się na wiele innych gałęzi przemysłu. Jak poważne muszą być w tym perspektywy niech świadczy fakt, że w minionym miesiącu, wrześniu, rząd Królestwa Danii postanowił stworzyć specjalny program rozwoju tej nowej dziedziny gospodarki, społecznej a może cywilizacyjnej. Napisała o tym niedawno Rzeczpospolita – „Dania stawia na drony”.Pamiętacie dywagacje publicystów lat dziewięćdziesiątych na tematy związane z Internetem? Czy nie ma w tym analogii?

Zajmujemy się szkoleniem lotniczym teoretycznym, pilotów szybowcowych, samolotowych, a od niedawna także operatorów Bezzałogowych Statków Powietrznych popularnie nazywanych dronami.

Avioner jest pierwszą tego typu szkołą w Polsce, oferującą nowatorskie szkolenia w formie filmów połączonych z sesjami online.

Atrakcją naszej oferty jest forma szkolenia. Otóż bez wychodzenia z domu w dowolnym, sobie wygodnym czasie, każdy zainteresowany może przejść szkolenie teoretyczne w zakresie jednego z wybranych kursów. Przekazywana wiedza ma formę filmów i testów. Tak, całe szkolenie można odbyć w domu a zaświadczenie o ukończeniu takiego szkolenia, honorowane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, każdy słuchacz wydrukuje sobie sam na własnej drukarce. Będzie ono podpisane elektronicznie. Wszystko z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa.

Jak widać z powyższego, szukając analogii między rewolucją Internetu, a erą dronów właśnie korzystamy z dobrodziejstwa Internetu i z sukcesem rozwijamy szkolenia teoretyczne w szkole Avioner.  Jeśli szanujesz swój czas i szukasz wiedzy na wysokim poziomie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Również szkolenie praktyczne nie są dla nas problemem – dzięki sieci partneró w całej Polsce sam wybierzesz gdzie zechcesz szkolić się praktycznie.

Nowe rozporządzenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, które wchodzi w życie na początku listopada, zobowiązuje każdego zainteresowanego zdobyciem świadectwa kwalifikacji UAVO (operatora BSP) do szkolenia zarówno teoretycznego jak i praktycznego w certyfikowanym ośrodku szkolenia.

Czym są drony najlepiej przedstawia ten serwis. My szkolimy pilotów, także na drony.

Zapraszamy,
ATO Avioner (www.avioner.pl)

Polub również nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ATO-Avioner-315738025286706/

Poprzedni

Ogłoszono nowe rozporządzenie ws. świadectw kwalifikacji

Następny

Pierwsze komercyjne drony na wodór firmy MMC

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *