AktualnościZ Polski

Szkolenia UAVO on-line. Sprawdź ofertę szkoły Avioner.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drony – bezzałogowe statki powietrzne, które w ostatnich latach dynamicznie zyskały na popularności tworzą dziś rynek nowych możliwości. Już teraz wiele firm z branż takich jak kartografia, geodezja, nieruchomości, przemysł rozrywkowy poszukują przeszkolonych operatorów dronów. Wiemy że ta tendencja rozszerza się na wiele innych gałęzi przemysłu. Jak poważne muszą być w tym perspektywy niech świadczy fakt, że w minionym miesiącu, wrześniu, rząd Królestwa Danii postanowił stworzyć specjalny program rozwoju tej nowej dziedziny gospodarki, społecznej a może cywilizacyjnej. Napisała o tym niedawno Rzeczpospolita – „Dania stawia na drony”.Pamiętacie dywagacje publicystów lat dziewięćdziesiątych na tematy związane z Internetem? Czy nie ma w tym analogii?

Zajmujemy się szkoleniem lotniczym teoretycznym, pilotów szybowcowych, samolotowych, a od niedawna także operatorów Bezzałogowych Statków Powietrznych popularnie nazywanych dronami.

Avioner jest pierwszą tego typu szkołą w Polsce, oferującą nowatorskie szkolenia w formie filmów połączonych z sesjami online.

Atrakcją naszej oferty jest forma szkolenia. Otóż bez wychodzenia z domu w dowolnym, sobie wygodnym czasie, każdy zainteresowany może przejść szkolenie teoretyczne w zakresie jednego z wybranych kursów. Przekazywana wiedza ma formę filmów i testów. Tak, całe szkolenie można odbyć w domu a zaświadczenie o ukończeniu takiego szkolenia, honorowane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, każdy słuchacz wydrukuje sobie sam na własnej drukarce. Będzie ono podpisane elektronicznie. Wszystko z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa.

Jak widać z powyższego, szukając analogii między rewolucją Internetu, a erą dronów właśnie korzystamy z dobrodziejstwa Internetu i z sukcesem rozwijamy szkolenia teoretyczne w szkole Avioner.  Jeśli szanujesz swój czas i szukasz wiedzy na wysokim poziomie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Również szkolenie praktyczne nie są dla nas problemem – dzięki sieci partneró w całej Polsce sam wybierzesz gdzie zechcesz szkolić się praktycznie.

Nowe rozporządzenie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, które wchodzi w życie na początku listopada, zobowiązuje każdego zainteresowanego zdobyciem świadectwa kwalifikacji UAVO (operatora BSP) do szkolenia zarówno teoretycznego jak i praktycznego w certyfikowanym ośrodku szkolenia.

Czym są drony najlepiej przedstawia ten serwis. My szkolimy pilotów, także na drony.

Zapraszamy,
ATO Avioner (www.avioner.pl)

Polub również nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ATO-Avioner-315738025286706/

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Ogłoszono nowe rozporządzenie ws. świadectw kwalifikacji

Następny

Pierwsze komercyjne drony na wodór firmy MMC

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *