AktualnościWydarzeniaZ Polski

Drony opanują stadion! Szkolenie UAVO na Stadionie Narodowym już 9 kwietnia 2016

Zaledwie półtora tygodnia zostało do największego w Polsce szkolenia do UAVO, które odbędzie się w następny weekend 9-10 kwietnia 2016 na Stadionie Narodowym. To będzie zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które jest skierowane przede wszystkim do osób pragnących zostać pilotami dronów.

Wydarzenie nosi nazwę AirDron-Polska Special Event i jest skierowane do wszystkich zainteresowanych zdobyciem świadectwa kwalifikacji UAVO, potocznie nazywanego „licencją na drona”.

AirDron-Polska Special Event to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska (m.in. Patryk Świętanowski, Krzysztof Herczyński, Michał Zawadzak oraz Andrzej Grudziński).

Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony po całym wydarzeniu.

Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:

Marcin Prokop – recepta na udany event to – według Marcina – spontaniczność poparta perfekcyjnym przygotowaniem, żywa interakcja z publicznością oraz indywidualne potraktowanie każdego klienta. Marcin poprowadzi również szeroko rozumiane wystąpienie motywacyjne.

Mirosław Hermaszewski – generał brygady Wojska Polskiego, kosmonauta– pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos.

Krzysztof Rutkowski – opowie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy.

”Będzie to zdecydowanie najbardziej spektakularne szkolenie UAVO w kraju. Całość będzie wypełniona ciekawymi wystąpieniami najlepszych ekspertów w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych jak i gości specjalnych, którzy będą dużą wartością dodaną całego wydarzenia” informuje Jarosław Brzeg – współwłaściciel firmy AirDron Polska.

”Każdy uczestnik szkolenia będzie perfekcyjnie przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu Państwowego, który również zorganizujemy” dodaje Patryk Świętanowski – współwłaściciel firmy AirDron Polska, ekspert bezzałogowych statków powietrznych.

Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, które pozwoli wykonywać loty komercyjne. Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania.

Jeżeli pragniecie odbyć szkolenie na drona po którym otrzymacie licencje, to macie przed sobą niesamowitą okazję zdobyć dokument o nazwie: operator bezzałogowego statku powietrznego posiadający świadectwo kwalifikacji UAVO – podczas najbardziej spektakularnego szkolenia w kraju.

Więcej informacji:
www.airdron-polska.pl
facebook.com/AirDronPolska
Patryk Świętanowski – 723 773 775
Jarosław Brzeg – 501 207 275

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Jaki dron do 500zł? TOP10 wybranych modeli

Następny

"Miasto rozróżnialne na mapie lotniczej" czyli jakie?

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *