AktualnościZ Polski

Wyjątkowe szkolenie UAVO w Warszawie – AirDron-Polska Special Event II

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Już w październiku odbędzie się kolejny specjalny event szkoleniowy. To będzie zdecydowanie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które skierowane jest do wszystkich pragnących zostać  pilotami/operatorami dronów.

Od dnia 22.10.2016r w Warszawie wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem świadectw kwalifikacji UAVO VLOS lub BVLOS (tzw. licencja na drona, prawo jazdy na drona) będą miały okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie AirDron-Polska Special Event II. Event jest drugim takim szkoleniem po wielkim wydarzeniu na Stadionie Narodowym, które miało miejsce w kwietniu tego roku i cieszyło się dużym zainteresowaniem. Na wydarzeniu prócz znakomitych szkoleniowców gościli m.in. Marcin Prokop, Mirosław Hermaszewski oraz Krzysztof Rutkowski.

AirDron-Polska Special Event II to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska (m.in. Patryk Świętanowski, Krzysztof Herczyński, Michał Zawadzak oraz Andrzej Grudziński).

Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony zaraz po całym wydarzeniu.

Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:

  • Maciej Włodarczyk – wyśmienity specjalista prawa lotniczego oraz bezzałogowych statków powietrznych;
  • Krzysztof Rutkowski – opowie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy;

”Będzie to zdecydowanie najatrakcyjniejsze szkolenie UAVO w kraju. Całość będzie wypełniona ciekawymi wystąpieniami najlepszych ekspertów w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych jak i gości specjalnych, którzy będą wartością dodaną całego wydarzenia.”

informuje Jarosław Brzeg – współwłaściciel firmy AirDron Polska.

”Każdy uczestnik szkolenia VLOS i BVLOS będzie perfekcyjnie przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu Państwowego, który również zorganizujemy.”

dodaje Patryk Świętanowski – współwłaściciel firmy oraz ekspert bezzałogowych statków powietrznych.

Warto zwrócić również uwagę na wyjątkowe ceny szkolenia na drona. Organizatorzy podczas eventu postarali się o najniższe ceny na rynku ze względu na wyjątkowość wydarzenia.

Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, dzięki czemu będą mogli wykonywać loty tzw. „komercyjne” dronami. Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania.

Jeżeli zatem pragniecie odbyć kurs obsługi drona, po którym otrzymacie świadectwo kwalifikacji, to macie przed sobą niesamowitą okazję zdobyć uprawnienia operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO VLOS i BVLOS podczas najbardziej atrakcyjnego szkolenia w kraju.

Do zobaczenia już 22 października 2016!

Zapisy:
http://airdron-polska.pl/szkolenia/special-event-2/

Więcej informacji:
www.airdron-polska.pl
facebook.com/AirDronPolska
Patryk Świętanowski – 723 773 775
Jarosław Brzeg – 501 207 275

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowe rozporządzenie ws. UAVO wejdzie w życie 6 listopada 2016r.

Następny

Ogłoszono nowe rozporządzenie ws. świadectw kwalifikacji

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *