AktualnościZe Świata

International Drone Photography Contest 2016

International Drone Photography Contest to chyba największy na świecie konkurs na najlepsze zdjęcia z drona, organizowany przez portal www.dronestagr.am oraz Nation Geographic. W konkursie może wystartować każdy, a zgłoszenia najlepszych zdjęć potrwają do końca czerwca (30.06.2016).

Konkursowi partnerują takie marki jak chociażby 3DRobotics, GoPro czy firma Lowepro znana z produkcji toreb i plecaków fotograficznych. Ich udział w IDPC 2016 wiąże się również z nagrodami, które można wygrać za zajęte miejsca w różnych kategoriach zdjęć.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie 1 lipca – wtedy to jury (w jego składzie znajdują się redaktorzy z National Geographic oraz założyciele Dronestagram) ogłosi najlepsze i zarazem nagrodzone prace, które rywalizują w trzech różnych kategoriach Adventure – Sports, Nature – Wildlife, Travel. Za pierwsze miejsca w kategorii Adventure i Wildlife przewidziano przede wszystkim drona 3DR Solo o wartości 1300 EUR. Pierwsze miejsce w kategorii Travel to wycieczka na tydzień dla dwóch osób do na wyspę Mauritius i zakwaretowanie w hotelu SO Sofitel Mauritius.

Przystąpienie do konkursu jest bezpłatne, nie ma ograniczenia ilości prac, zdjęcia w formacie JPED bez znaku wodnego należy wysłać przez ten formularz: http://www.dronestagr.am/submit-a-picture/.

Zatem wszystkim, którzy mają w swoim portfolio zdjęcia mogące zawojować świat w jednej z trzeb opisanych kategorii, polecamy wysłać je do konkursu. Dron 3DR Solo jest naprawdę świetny, a i pozostałę nagrody za 2- i 3-cie miejsce też są niczego sobie ;).

Zwycięzkie zdjęcia z poprzedniej edycji możecie podejrzeć jeszcze tutaj: http://www.dronestagr.am/contest/ – są naprawdę świetne!

Źródło: http://www.dronestagr.am/mont-saint-michel-8/
Mont-Saint-Michel, Wanaiifilms – Źródło: http://www.dronestagr.am/mont-saint-michel-8/

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Airbus zbudował drona Thor z drukarki 3D

Następny

Parada Robotów - Droniada 2016 już w najbliższy weekend!

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *