Porady

Przegląd kamer sportowych GoPro dla aktywnych

Kamery GoPro to pierwszy wybór wśród miłośników dynamicznych nagrań czy transmisji live. Cieszą się wielką popularnością wśród podróżników, vlogerów, a także fanów sportów ekstremalnych. Jeśli chcesz zachować na dłużej swoje wspomnienia, GoPro to najlepszy wybór, żeby nagrywać niesamowite filmy i robić piękne zdjęcia. Jaką kamerkę warto kupić? Poniżej przedstawimy wybrane modele!

— ARTYKUŁ REKLAMOWY —

Kamera sportowa GoPro – dlaczego warto?

Kamery sportowe z serii GoPro Hero od lat uchodzą za niezawodny sprzęt, który pozostawia konkurencję daleko w tyle. Co składa się na sukces tej marki i zaufanie użytkowników? Warto wymienić kilka najważniejszych cech, które łączą wszystkie urządzenia tego producenta.

  • kompaktowy rozmiar – kamery są niewielkie, dzięki czemu łatwo zabrać je ze sobą w każde miejsce;
  • wszechstronność – z kamery GoPro można korzystać na wiele sposobów, może być trzymana w ręku albo zamocowana do kasku czy kierownicy rowerowej, wiele osób wykorzystuje także specjalne wodoszczelne obudowy przeznaczone do nurkowania;
  • wytrzymałość – gdyby kamery były zbyt delikatne, nie radziłby sobie w ekstremalnych warunkach. Jednak dzięki odpowiedniej konstrukcji GoPro są odporne na wstrząsy, zachlapania, a także zmieniające się temperatury. Można zabrać je dosłownie wszędzie!
  • znakomita jakość nagrań – wideo stworzone dzięki GoPro to często wciągające, zapierające dech w piersi obrazy. Odpowiednie sensory i oprogramowanie umożliwiają kręcenie filmów, które są dynamiczne, płynne i bogate w szczegóły, a za sprawą wysokiej rozdzielczości wszystko można dokładnie zobaczyć.

Mimo, że inne firmy starały się stawić czoło GoPro, nie zanosi się na to, żeby ten producent był w jakikolwiek sposób zagrożony. To, że warto kupić kamerę GoPro, wiadomo. Pozostaje tylko kwestia wyboru optymalnego modelu!

Kamery sportowe GoPro – polecane modele

Kamery GoPro są wciąż udoskonalane. Dzięki kolejnym innowacjom udaje się przekraczać granice i oferować coraz lepszy produkt. Nie każdy jednak potrzebuje flagowego sprzętu, dlatego w obiegu pozostają także starsze modele. Co wybrać? Z dostępnych opcji chcielibyśmy zaproponować trzy rozwiązania.

Kamera sportowa GOPRO Hero12 Black

To sprzęt dla tych, którzy nie chcą się godzić na żadne kompromisy. Najnowszy model imponuje stabilizacją obrazu, szczegółowością nagrań i łatwą obsługą. Możesz nagrywać filmy nawet bez używania rąk. Do dyspozycji jest sterowanie głosowe obsługujące 13 poleceń w 11 językach! W stosunku do starszych modeli poprawiono także możliwości akumulatora, zapewniając dłuższą pracę na jednym ładowaniu. Dzięki GOPRO Hero 12 Black nagrasz wideo w 5,3K, a także filmiki w zwolnionym tempie lub transmisje na żywo.

Kamera GOPRO HERO11 Black Mini

Ten model będzie idealną opcją dla minimalistów. Kamerka instalowana na słupku waży zaledwie 133
gramy. Jednak w tym małym cacku drzemią wielkie możliwości. Nagrasz nią filmy 5,3K z płynnością 60 kl/s lub 4K o płynności 120 kl/s. Dźwięk zbierają aż trzy mikrofony. Czas działania na baterii to nawet 2,5 godziny.

Kamera GOPRO HERO10 Black

Nieco starszy model GoPor, ale również imponuje możliwościami. Świetnie radzi sobie z nagrywaniem
w wodzie dzięki specjalnej powłoce hydrofobowej. Sam zdecyduj. czy chcesz nagrywać dynamiczne, realistyczne filmy, czy tworzyć kreatywne wideo, bawiąc się trybem slow motion. Niezależnie od tego, co wybierzesz, zawsze możesz liczyć na świetną stabilizację obrazu i wysoką rozdzielczość.

Wiesz już, który model wybrać? A możesz chcesz poznać także inne opcje? Zobacz kamery sportowe GoPro w sklepie MediaMarkt.


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Szkolenia do STS-01/02 możliwe na dronach bez klasy C5/C6

Następny

GRUPA WB wyprodukowała tysięczny egzemplarz FlyEye

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *