AktualnościZ Polski

Dronlink.com po 3 miesiącach w sieci. Osiągnięcia i dalsze plany

Dronlink.com to działająca od 3 miesięcy w sieci społeczność, którą tworzą profesjonaliści z branży droniarskiej – licencjonowani operatorzy dronów. Pierwsza platforma sprzedaży i wynajmu usług z branży UAV, która ma za zadanie promować firmy i łączyć je z odbiorcami swoich usług.

Przynależność do tej społeczności operatorów dronów, wiąże się z wieloma korzyściami. Związane są one nie tylko z doskonałą widocznością wśród osób zainteresowanych, ale także zapewnia szereg bonusów i korzyści.

Po 3 miesiącach aktywnych działań w branży i świecie online, możemy śmiało powiedzieć, że tempo rozwoju serwisu i osiągane wyniki, dobrze zapowiadają serwis i napawają optymizmem.

Jeszcze większe możliwości w prezentacji swojej firmy

Od momentu powstania, serwis rozwinął się. Odnotował znaczący wzrost liczby członków społeczności Dronlink. Do dnia dzisiejszego platforma odnotowała 104 rejestracje użytkowników. Rozbudowane zostały również opcje prezentacji usług. Zarejestrowane firmy mają możliwość stworzenia na temat swojej działalności i nabytego doświadczenia profesjonalnej wizytówki. Obecnie może być ona także wzbogacona filmami i zdjęciami.

Dronlink.com - wizytówka firmy w serwisie dronlink.com

Obsługuje również plugin facebook, dzięki czemu potencjalni klienci mogą lepiej zapoznać się z działalnością firmy. Użytkownicy platformy, mogą kategoryzować swoje firmy, wybierając kilka kategorii tematycznych, określających zakres realizowanych usług. Ułatwia to skuteczniejsze połączenie klienta z wykonawcą.

Partnerzy serwisu z bonusami dla usługodawców

Serwis dronlink.com stale powiesza liczbę partnerów, którzy oferują pakiety zniżek i rabaty dla firm z branży UAV. Obecnie zarejestrowane firmy, mogą korzystać z licznych rabatów w branżowych sklepach internetowych. W ciągu ostatnich 3 miesięcy, autorom dronlink.com udało się również pozyskać kolejnych partnerów. Wśród polskich sklepów oferujemy rabaty do 20% na zakupy i serwis w firmach Air Dron Polska oraz Megadron, a autorzy Dronlink.com są w trakcie rozmów z kolejnymi polskimi firmami. Wśród partnerów z zagranicy są m.in. firmy, oferujące szeroki zakres i unikalne pakiety ubezpieczeń, chroniące specjalistów z branży droniarskiej.

Firma Cover Dron, gwarantuje do 5% zniżki na rozwiązania, których polscy ubezpieczyciele nie posiadają – w tym ubezpieczenie międzynarodowe OC z sumą gwarancyjną 1 mln EUR.

Kolejnym nowo nabytym partnerem jest szwedzka firma Spotscale, która zajmuje się tworzeniem modeli 3D w oparciu o liczne zdjęcia. 50% zniżka, oferowana przez Spotscale to unikalna możliwość, stworzenia prezentacji i modeli 3D. To wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu rozwija się możliwość wykorzystywania przez firmy i ich klientów, ujęć wykonanych z drona.

Kampanie wizerunkowe i rozpoznawalność serwisu

W celu powiększenia, rosnącego ruchu na stronie, serwis bardzo mocno inwestuje w kampanie reklamowe. Znaczące działania możemy zauważyć w obrębie popularnych portali mediów społecznościowych. W miejscach branżowych coraz głośniej mówi się o serwisie, dzięki dużej liczbie artykułów sponsorowanych. Autorzy dronlink, poprzez działania promocyjne w obrębie popularnych wyszukiwarek powiększają ruch na stronie oraz liczbę aktywnych użytkowników.

Dronlink.com - wyszukiwarkaMijające 3 miesiące działalności serwisu to także koniec, oferowanego na początku, bezpłatnego okresu promocyjnego. Ten pierwszy czas, obecności w serwisie, był dla usługodawców całkowicie bezpłatny. Od czerwca zarejestrowane firmy będą mogły liczyć na 2-tygodniowy bezpłatny okres testowy. Zgodnie z zapowiedzą, późniejsza widoczność firmy na portalu będzie wiązała się z symboliczną opłatą. Wynika to z rosnących potrzeb promocyjnych i administracyjnych serwisu.

Jak zapewniają autorzy dronlink.com, pobierana kwota zostaje w całości przekazana na dalszy rozwój i promocję serwisu. Wszystkie tego typu działania mają za zadanie powiększyć zadowolenie użytkowników z obecności w serwisie.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowy dron Overmax - X-bee drone 3.3 Wi-Fi

Następny

IAV Cup 2018 - zawody pojazdów autonomicznych - Gdańsk, 6.07.2018r.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *