Posts In Category

Aplikacje

Akademia UAV
AktualnościAplikacjeZ Polski

Wystartowała nowa platforma wymiany zleceń w branży dronów, której administratorem jest firma Akademia UAV z Warszawy. Główna idea opiera się na stworzeniu branżowego marketplace i połączenia usługodawców dronowych z klientami a także na przekazywaniu sobie zleceń pomiędzy samymi „droniarzami”.

Read More
Aplikacja DroneRadar
AktualnościAplikacjePrawoZ Polski

Ważna informacja dla użytkowników aplikacji DroneRadar i zapewne dla samych jej twórców: PAŻP rozpoczął współpracę z twórcami aplikacji DroneRadar.  Po uprzednim dostosowaniu technicznym aplikacji do wymogów pracy służb ruchu lotniczego rozpoczną się testy aplikacji. Całość działań prowadzi do ułatwienia widoczność lotów dronów dla Informatorów FIS i kontrolerów!

Read More
WeMapo.com
AktualnościAplikacjeZ Polski

Wczoraj – 24 maja 2016 – gliwicka firma NoveltyRPAS podpisała porozumienie ze SMART geomatic – dostawcą systemów geoinformatycznych, w ramach którego zostało udostępnione nowe narzędzie on-line do prezentacji danych z bezzałogowców. Chodzi o WeMapo.com, które ma znacznie ułatwić operatorom prezentację ortofotomap oraz innych informacji pozyskiwanych z powietrza dronami.

Read More
DRONE Safety Checklist - aplikacja
AktualnościAplikacjeZ Polski

Po już dość dobrze znanej polskim operatorom dronów aplikacji Drone Radar, na rynku pojawiła się kolejna aplikacja polskiej produkcji – DRONE Safety Checklist, dostępna póki co na platformę Android pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_adam_manka76.DRONEsafetyCheckList_copy10.

Read More