Wydarzenia

IAV Cup 2018 – zawody pojazdów autonomicznych – Gdańsk, 6.07.2018r.

Zawody pojazdów autonomicznych Intelligent Autonomous Vehicles (IAV) Cup 2018 odbędą się dnia 6 lipca 2018 roku na boisku Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej. Zawody są wydarzeniem otwartym – wstęp jest wolny.

Dla obserwatorów

IAV CUP 2018 - 6 lipca 2018r. - boisko Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej.Czym są bezzałogowe pojazdy autonomiczne? Są to pojazdy, które dzięki specjalnemu, inteligentnemu oprogramowaniu potrafią poruszać się same – bez kierowcy. Co więcej, robią to w rozsądny sposób. Nasze wydarzenie umożliwi zaobserwowanie niezwykle ekscytującego starcia zapalonych pasjonatów robotyki.
Podczas zawodów przeprowadzimy starcia w trzech konkurencjach: wyścigi dronów (Drone Race), które zachwycą każdego fana Gwiezdnych Wojen, Marker Search, czyli poszukiwanie znaczników oraz Freestyle – w którym zawodnicy zaskoczą nas swoją pomysłowością.

Dla zawodników

Podczas zawodów, najlepsi inżynierowie, firmy oraz zapaleni pasjonaci będą mieli okazję do przetestowania własnoręcznie skonstruowanych pojazdów autonomicznych w zawodach z dziedziny robotyki. Wzięcie udziału w tym emocjonującym wydarzeniu będzie wspaniałą okazją do zaprezentowania siebie lub swojego koła naukowego, a także szansą na zdobycie prestiżowego wyróżnienia, które z pewnością podkreśli pozycję na rynku pracy.

IAV Cup 2018, Gdańsk, 6.07.2018r.

Każdy z zawodników otrzyma certyfikat uczestnictwa, ciekawe gadżety a także zaproszenie na integracyjne plenerowe afterparty. Na najlepszych czekają cenne nagrody rzeczowe (m. in. płytki rozwojowe, ufundowane przez firmę Arrow Electronics) oraz zaproszenie do bezpłatnego udziału w przyszłorocznych zawodach. Udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny.

Zapisy na zawody

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie pod adresem https://eti.pg.edu.pl/safeidea/rejestracja. Na najlepszych czekają nagrody! Pytania proszę kierować na adres e-mail: iavcup@pg.edu.pl.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Dronlink.com po 3 miesiącach w sieci. Osiągnięcia i dalsze plany

Następny

Mistrzostwa Polski F3U - Gdynia 2018 - wyniki

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *