AktualnościZ Polski

Prawda czy fałsz? Tezy o rynku dronowym

Sławomir Kosieliński (Fundacja Instytut Mikromakro) oraz Dariusz Werschner (Polska Izba Systemów Bezzałogowych) przedstawili pięć tez o rynku dronów w Polsce. Uważają oni rok 2019 za przełomowy dla polskiego rynku dronowego. Wejście w życie nowego rozporządzenia o lotach BVLOS czy wdrożenie PansaUTM to podwaliny U-space. Kolorytu dodają rosnące zamówienia publiczne w zakresie dronów.

Wyraźcie swoją opinię o rynku uzupełniając krótką ankietę dostępną tutaj: http://bit.ly/tezydronowe. Odpowiedzi należy udzielać w skali od 0 do 10, gdzie 0 oznacza, że „się absolutnie nie zgadzam z postawioną tezą”, 5 oznacza właściwie „na dwoje babka wróżyła; ani tak ani siak, i tak i nie”, zaś 10 „tak, prawda na 100%”.

Im więcej osób wypowie swoją opinię, tym lepiej. Dzięki temu będziemy mogli za tydzień przedstawić stan emocji uczestników rynku, by móc skutecznie działać na rzecz rozwoju systemów bezzałogowych i autonomicznych w Polsce.

Za tydzień wyniki.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowe zasady szkoleń UAVO już w lutym

Następny

Polska technologia chroni norweskie niebo przed dronami

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *