Wydarzenia

Konkurs z Magazynem T4B nr 2

Dzięki uprzejmości Szanownej Redakcji (pozdrowienia dla Pani Karoliny) magazynu T4B – Technology for Business dostałem 4 egzemplarze numeru 2 (lipiec – wrzesień 2019) do rozdania moim Czytelnikom.

T4B -TECHNOLOGY FOR BUSINESS to biznesowy magazyn opiniotwórczy skierowany do kadry zarządzającej firm, przedstawicieli sektora publicznego oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i ich zastosowaniem w praktyce.

To też jedyny interaktywny tytuł na polskim rynku mediów technologicznych wykorzystujący technologię Rozszerzonej Rzeczywistości!

Regularna cena magazynu to 44,99zł i jest on w sprzedaży w sieci EMPIK oraz punktach prasowych Lagardere Travel Retail m.in.: RELAY, 1 minute, Inmedio, Hubiz, Discover, Virgin, The Warsaw Store.

T4B - Technology for Business

Magazyn jest bardzo ładnie wydany, ma świetną oprawę graficzną i ciekawe treści. W najnowszym numerze kilka artykułów zostało poświęconych dronom i ich zastosowaniu w wielu różnych branżach i dziedzinach życia. Ponad to są ciekawostki o systemach satelitarnych, technologii 5G, inteligentnych domach, bankowości internetowej i wiele więcej. Z tego względu z otrzymanych 5 egzemplarzy postanowiłem jeden zostawić dla siebie, a pozostałe zostaną rozesłane do czytelników. Zasady są bardzo proste i zostały opublikowane w dedykowanym poście na Facebook’u. Zachęcam do wzięcia udziału!

T4B - Technology for Business T4B - Technology for Business

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

DJI P4 Multispectral - nowy dron dla rolnictwa

Następny

Global Drone Conference 2019 - Kielce, 28.09.2019

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *