AktualnościZ Polski

Rozstrzygnięcie konkursu na książki „Drony” Wiktora Wyszywacza

Czas rozstrzygnąć konkurs, w którym główną nagrodą są trzy egzemplarze książki „Drony” autorstwa Wiktora Wyszywacza. Zapraszam!

Konkurs ogłosiłem dnia 7 maja i po niespełna dwóch tygodniach przyszedł czas na jego rozwiązanie. Zadanie tym razem było dużo prostsze niż w poprzednim konkursie (w którym do wygrania była książka „Prawo dronów”) i okazało się, że ta formuła cieszy się znacznie większą popularnością. Zamiast trzech pytań z zakresu prawa, na które trzeba było odpowiedzieć prawidłowo dałem Czytelnikom wolną rękę: należało napisać „czemu książka Drony Wiktora Wyszywacza ma trafić właśnie do mnie?”.

Dostałem znacznie więcej odpowiedzi niż poprzednio – była ich ponad setka!

"Drony" Wiktor Wyszywacz - Wydanie II Rozszerzone - 2020

Ponieważ w konkursie wzięło udział kilka osób, z którymi się znam – by zachować obiektywność zrezygnowałem z wybrania zwycięzców osobiście. Subiektywnego wyboru dokonała osoba nie związana bezpośrednio z dronową tematyką i zrobiła to wg własnego uznania przeczytawszy wszystkie nadesłane odpowiedzi. A więc…

Książka Drony Wiktora Wyszywacza powędruje do:

  • Artura L.
  • Małgorzaty Cz.
  • Ewy S.

Zwycięzcy zostaną poinformowaniu mailowo o tym fakcie. Gratulacje i dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Zapraszam na następne już niedługo!

 

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowe rozporządzenie wykonawcze (UE) 2020/639 zmieniające rozporządzenie wykonawcze (UE) 2019/947

Następny

Przegląd prasy dronowej - 21.05.2020 r.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *