AktualnościZ Polski

Konkurs! Do wygrania 3 x książka „Drony”

Dzięki uprzejmości pana Wiktora Wyszywacza – autora najnowszej książki zatytułowanej po prostu „Drony” – mam przyjemność ogłosić nowy konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze tejże książki.

Egzemplarze książki „Drony” na konkurs przekazał sam autor za co jestem bardzo wdzięczny. Książka nie doczekała się jeszcze mojej recenzji, ale uczestnikom konkursu należy się kilka słów o tej pozycji wydawniczej.

"Drony" Wiktor Wyszywacz - Wydanie II Rozszerzone - 2020

O książce słów kilka

„Drony” będące główną nagrodą w konkursie to nowe wydanie (II z kolei) książki, którą pan Wiktor Wyszywacz opublikował prawie 4 lata temu – jesienią 2016 roku. Książka od samego początku w swoim zamyśle miała być kompletnym kompendium wiedzy na temat dronów i obejmowała ich budowę, wskazówki praktyczne co do wykonywania lotów oraz kwestie prawne związane z przepisami w Polsce. Pierwsze wydanie z 2016 było już całkiem obszerne (208 stron), ale nie wyczerpywało tematu. Dodatkowo kolejne lata po premierze pierwszego wydania przyniosły wiele zmian prawnych w Polsce i na terenie Unii Europejskiej, technologia również poszła na przód, z oczywistych względów publikacja ta wymagała nowego podejścia do tematu.

"Drony" Wiktor Wyszywacz - Wydanie II Rozszerzone - 2020 "Drony" Wiktor Wyszywacz - Wydanie II Rozszerzone - 2020 "Drony" Wiktor Wyszywacz - Wydanie II Rozszerzone - 2020

„Drony” – Wydanie II Rozszerzone (2020) – jest aktualnie jedyną polską pozycją książkową, która może być śmiało uznana za kompendium wiedzy na temat aktualnych przepisów, zasad lotów, budowy dronów oraz nauki pilotażu z ich wykorzystaniem. Wydana pod patronatem Aeroklubu Polskiego będzie świetnym uzupełnieniem biblioteczki dla osób obeznanych z tematem, a dla całkowitych nowicjuszy będzie znakomitym wprowadzeniem do tematyki bezzałogowców cywilnych. Poza tym – jeśli ktoś potrzebuje jednego spójnego materiału do nauki teorii, która jest wykładana na szkoleniach UAVO – to właśnie w tej pozycji znajdzie wszystko co potrzebne.

Zasady konkursu

Tyle tytułem wstępu, na moją kompletną recenzję musicie jeszcze kilka dni poczekać, a póki co ogłaszam konkurs, w którym zasada uczestnictwa jest bardzo prosta – należy odpowiedzieć na pytanie:

Czemu książka „Drony” miałaby trafić właśnie do ciebie drogi Czytelniku? 😉

Odpowiedzi – nie dłuższe niż 1-2 krótkie zdania – należy przesyłać na e-mail: konkurs@swiatdronow.pl do końca przyszłej niedzieli 17.05.2020 r. Trzy najbardziej interesujące/zabawne/intrygujące odpowiedzi zostaną wybrane w pełni subiektywnie i zostaną nagrodzone po jednym egzemplarzu książki. Zapraszam, warto!

"Drony" Wiktor Wyszywacz - Wydanie II Rozszerzone - 2020

Pan Wiktor Wyszywacz jest instruktorem UAVO, pilotem szybowcowym, członkiem Zarządu Aeroklubu Polskiego, pasjonatem bezzałogowych statków powietrznych oraz promotorem sportów dronowych (drone-racing’u). Prowadzi szkolenia i promuje świadome bezpieczne wykorzystanie dronów w pracy, rekreacji i sporcie. Uczestnik oraz prelegent na wielu spotkaniach i konferencjach dotyczących bezzałogowych statków powietrznych.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

SARUAV w akcji - poszukiwania 3,5-latka w Nowogrodźcu

Następny

Nowy dron Matrice 300 RTK i kamery Zenmuse H20

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *