AktualnościPrawoRecenzjeZ Polski

Konkurs: wygraj książkę „Prawo dronów” od Wolters Kluwer

W końcu! Po kilku tygodniach błądzenia dotarły do mnie dwa nowe egzemplarze książki „Prawo dronów. Bezzałogowe statki powietrzne w prawie Unii Europejskiej oraz krajowym” wprost od wydawnictwa Wolters Kluwer. Obydwa trafiają na konkurs i są do wygrania – zapraszam zatem do udziału!

Pierwszy egzemplarz książki otrzymałem tuż po jej premierze również od wydawnictwa Wolters Kluwer po wcześniejszym kontakcie z jednym z jej autorów, a moją recenzję tej książki znajdziecie tutaj. W drodze normalnej dystrybucji książka ta jest dostępna w oficjalnej księgarni internetowej wydawnictwa – https://www.profinfo.pl/ – dokładniej tutaj:

Prawo dronów - Proinfo.pl

Możecie też wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z dwóch egzemplarzy, które otrzymałem kolejny raz –  specjalnie na konkurs – dzięki uprzejmości Wolters Kluwer.

Zasady konkursu

Nie przepadam za konkursami, w których można coś wygrać jedynie za sam udział, więc trzeba będzie się choć trochę wysilić. Książka będąca nagrodą w konkursie jest o prawie polskim i europejskim, a więc…

Na adres e-mail konkurs[małpa]swiatdronow.pl do końca niedzieli 12.04.2020 r. proszę wysłać odpowiedzi na trzy proste pytania:

  1. W którym roku weszło w życie ostatnie polskie rozporządzenie „zmieniające rozporządzenie wyłączające” – akt prawny, który jako ostatni zaktualizował zasady lotów BSP w Polsce?
  2. Do jakiej maksymalnej masy startowej są dopuszczone drony do lotów VLOS zgodnie z rozporządzeniem wspomnianym w pierwszym pytaniu?
  3. Do jakiej maksymalnej masy startowej będą dopuszczone drony w ramach kategorii otwartej wg nowego prawa europejskiego?

Treść maila powinna zawierać same ponumerowane zgodnie z pytaniami odpowiedzi oraz imię i nazwisko osoby biorącej udział.

Spośród osób, które do końca niedzieli 12.04.2020 r. prześlą e-mail z prawidłowymi odpowiedziami na powyższe 3 pytania – zostaną wybrane w sposób przypadkowy dwie, które dostaną po jednym egzemplarzu książki „Prawo dronów” autorstwa Magdaleny Ostrihansky oraz Macieja Szmigiero wydanej przez Wolters Kluwer.

Udział w konkursie jest dobrowolny tak samo, jak podanie swojego imienia i nazwiska. Wzięcie udziału jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności tej strony.

PS. Książka Michała Imiołka „Projektowanie samolotów kompozytowych” widoczna na okładce tego posta nie jest przeznaczona na konkurs, to prezent dla mnie od autora więc pozwolę go sobie zatrzymać 😉

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Pandemiczny dron Draganfly wykryje chore osoby na ulicy

Następny

Partnerstwo DJI i Rosenbauer usprawni akcje służb ratunkowych

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *