AktualnościWydarzeniaZ Polski

Drone Power Hakaton Plus – 2-3.06.2022 r.

Studencie, absolwencie, startup-owcu! Inżynierze, programisto, mechatroniku! Zautomatyzuj z nami prawdziwe procesy biznesowe. Pokaż swoje kompetencje partnerom biznesowym i pracodawcom. Zdobądź nagrody pieniężne, płatny staż lub komercyjny pilotaż. To wszystko już 2-3.06.2022 r. w Poznaniu.

„Talenty i technologie dla bezpiecznej infrastruktury” – takim hasłem promowana jest pierwsza inauguracyjna edycja Drone Power Hekaton Plus – wydarzenia skierowanego do ambitnych i zdolnych inżynierów, programistów, mechatroników, którzy podejmą 24-godzinne wyzwanie polegające na przygotowaniu rozwiązania dla jednego z wybranych zagadnień. Wspólnie rozwiązujmy realne problemy, które wpływają na bezpieczeństwo nas wszystkich.

Drone Power Hekaton Plus odbędzie się już 2-3 czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Chcąc przygotować się do wydarzenia zapraszamy do zapoznania się (i zalogowania) już od 9 maja z wyzwaniami stawianymi przez naszych partnerów i zarejestruj się na stronie dronepower.pl.

Przed zespołami zostaną postawione trzy wyzwania:

  • klasyczne: automatyzacja predykcji awarii w sieci energetycznej
  • robotyczne: automatyzacja procesu paszportyzacji na powietrznej linii energetycznej
  • koncepcyjne: automatyzacja oceny prawdopodobieństwa występowania wiatrołomów zagrażających infrastrukturze miejskiej

Na Drone Power Hekaton Plus będziecie mieli 24h na przygotowanie, bądź udoskonalenie swojego projektu, adresującego jeden z problemów. Event jest skierowany do indywidualnych osób zebranych w team oraz innowacyjnych firm i startupów chcących podjąć się ambitnego wyzwania.

Nie masz zespołu? Nie szkodzi. Zapraszamy do znalezienia współpracowników na grupie wydarzenia na Facebook’u:

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne 5000 PLN, ale nie tylko: można zdobyć płatny staż lub rozpocząć komercyjny pilotaż.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

X-FRONTER - osobisty dron każdego żołnierza

Następny

DJI Mini 3 Pro - po premierze

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *