AktualnościWydarzeniaZ Polski

Zmiana daty Poznań Drone Expo

Organizatorzy ogłosili nową datę Poznań Drone Expo – targów dronowych, które miały rozpocząć się 18 listopada tego roku.

Po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu POZNAŃ DRONE EXPO na termin 26-28 kwietnia 2021 roku.

Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z naszymi partnerami ciężko pracowaliśmy na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że nasz wspólny wysiłek nie pójdzie na marne, a wręcz przeciwnie, dodatkowy czas jaki dzieli nas od targów, wykorzystamy do stworzenia jeszcze większej, ciekawszej i wartościowej biznesowo imprezy. Zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu POZNAŃ DRONE EXPO do kalendarzy. – komentują organizatorzy z Grupy MTP.

Zakupione bilety na targi, które miały odbyć się w tym roku zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w terminie 26-28 kwietnia 2021 roku bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu.

W razie chęci zwrotu biletu organizator prosi o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres e-mail: info@tobilet.pl.

Źródło: https://droneexpo.pl/

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Webinar EASA dotyczący "urban BVLOS" - 1.10.2020

Następny

Będzie możliwość certyfikacji "starych dronów"

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *