Wydarzenia

Targi Poznań Drone Expo przeniesione na jesień 2021

W związku z trwającą epidemią koronawirusa podjęto decyzję o przeniesieniu targów Poznań Drone Expo późniejszy termin.

Organizator poinformował o swojej decyzji w newsletterze przesyłając komunikat:

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, i po rozmowach z Partnerami biznesowymi, mamy uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na kwiecień 2021 roku targów Poznań Drone Expo będzie niemożliwa na odpowiednim poziomie. Dlatego też Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów termin 31.08-3.09.2021.

Targi Poznań Drone Expo odbędą się wspólnie z innymi wydarzeniami:

  • ITM INDUSTRY EUROPE – targi rozwiązań dla przemysłu 4.0. Wydarzenie od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.
  • Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO – największe targi branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej.
  • Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING – specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, miejsce zawierania kontraktów na podwykonawstwo z zakresu przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych i gumy oraz szeroko rozumianych usługi dla przemysłu.
  • Modernlog – organizacja tego wydarzenia w towarzystwie ITM Industry Europe – największej imprezy wystawienniczej branży przemysłowej w tej części Europy pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie.
  • 3D SOLUTIONS Targi Druku i Skanu 3D – te targi zapewnią wszystkim uczestnikom dostęp do innowacyjnych urządzeń i wiedzy dotyczącej technologii przyrostowych. Do dyspozycji zwiedzających będą: prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Drony na Black Friday 2020

Następny

Nagrania z webinarów EASA o nowym prawie UE

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *