ZabawaZastosowania dronów

Wyniki konkursu-zbiórki. Poznajcie zwycięzców

Zgodnie z planem w piątek 1.12.2017 zakończyła się zbiórka w ramach mojej skarbonki na SiePomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/swiadronowdlakuby. Z założonego celu 1000zł uzbierało się 826zł (82% celu) więc nie jest źle! Jak obiecałem – trzem osobom, które wzięły udział w konkurso-zbiórce oddam po jednym z posiadanych dronów zabawek.

Przypomnę jeszcze – zbiórka była prowadzona na 3-letniego Kubę, który walczy o życie mając guza pnia mózgu. Wprawdzie moja skarbonka już „jest zamknięta” (uzbierane 826zł posłużą Kubie tak czy inaczej), ale ogólna zbiórka trwa jeszcze 8 dni i potrzebne są dalsze pieniądze (aktualnie cel główny zrealizowany w 72%) – zachęcam do dalszego wspierania: https://www.siepomaga.pl/kubuskowalik.

W konkurso-zbiórce wzięło udział 28 osób, z czego 2 zrobiły to całkiem bezinteresownie, bo celowo nie podały swoich danych (pełnego imienia i nazwiska). Szacun! Losowanie trzech dronów odbyło się z „puli” 26 osób wziętych pod uwagę.

Lista 26 osób została pocięta na paski i wrzucona do „bębna maszyny losującej”. Obok na kartce wypisałem 3 modele dronów zabawek, które są do wylosowania.

Samo losowanie przebiegło bezproblemowo i w jednoznaczny sposób wyłoniło zwycięzców:

Oto i oni:

Gratuluję zwycięzcom, a przede wszystkim dziękuję wszystkim chętnym za udział w zbiórce. Z trzema powyższymi osobami będę kontaktował się osobiście. Pozdrawiam i do następnego konkursu!

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Mavic Pro vs Mavic Pro Platinum vs wersje Combo - czym się różnią?

Następny

NEXXBlades Racing wygrywa tegoroczną ligę DCL!

1 Komentarz

  1. 4 grudnia 2017 at 14:08 — Odpowiedz

    Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *