AktualnościRecenzjeZe Świata

Nowości marki SYMA – X20, X23, seria Z i więcej

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Po sporym zainteresowaniu poprzednim artykułem autorstwa firmy Gimmik „Syma – drony dopasowane do każdego” publikujemy kolejny artykuł o nowych modelach dronów marki Syma, które idealnie nadają się dla początkujących do nauki latania czy np. na prezent dla najmłodszych.

SYMA X20W

Po sukcesie modelu X20 Syma wprowadziła na rynek model X20W.

Wersja X20W zachowana jest w stylistyce poprzedniej wersji. Dron prócz podstawowych funkcji lotu ma również tryb zawisu, za pomocą jednego przycisku startujr i ląduje, ma tryb HEADLESS, a także tryb 3D. Syma dodała FPV w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci WIFI, czego brakuje w X20, teraz użytkownicy mogą przesyłać na żywo obrazy z X20W bezpośrednio na smartfona, co sprawia, że latanie jest przyjemniejsze.

Syma X20WOprócz dodatkowej funkcji FPV, pilot również uległ kilku zmianom. Pilot zwiększył swój rozmiar, zapewne ze względu na uwzględnienie dodatkowych funkcji drona, czyli kamery z podglądem na żywo. Kamera to 0,3MP z możliwością rejestracji w jakości HD.

Dron wyposażony jest w baterię 3,7v 180mAh Lipo która umożliwia 10 minut lotu a jej ładowanie zajmuje około 50 minut.

Quadrocopter dronowy Syma X20W wyposażony jest w uchwyt na telefon komórkowy, kabel USB do ładowania, czytnik kart oraz zapasowe śmigła.

Dron Syma X20W jest już dostępny na stronie hurtowni Gimmik w cenie 199zł.

SYMA X23 i X23W

Quadcoptery X23 i X23W kolejne nowości od maki Syma to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego modelu którym można polatać w każdym miejscu i warunkach. Lekka konstrukcja i małe rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie!

Obie wersje można oczywiście kupić u oficjalnego dystrybutora marki Syma – hurtowni modelarskiej Gimmik: dron Syma X23 w cenie 165zł oraz dron z kamerą Syma X23W w cenie 245zł.

Syma X23

W obu wersjach dron napędzany jest baterią Lipo 3.7V 500 mAh, której ładowanie zajmuje około 130 minut. W pełni naładowana bateria pozwala cieszyć się lotem około 7 minut.

Modele wyposażone są w 6-osiowy system stabilizacji, oraz w funkcję utrzymywania wysokości, która pozwala ustawić stałą wysokość.

Syma X23 i X23W, poza prostym lataniem w każdym kierunku, potrafi wykonywać prawdziwe powietrzne akrobacje, m.in. przewroty, spirale i „kręcenie beczek”. Wystarczy tylko wcisnąć jeden z przypisanych przycisków funkcyjnych na nadajniku oraz wybrać kierunek, w jakim ma być wykonany dany trik. Dzięki bezprzewodowej technologii i szerokiemu zasięgu kontrolera o częstotliwości 2,4GHz reakcja modelu na sygnał jest natychmiastowa.

Różnica między modelem X23 i X23W tkwi w kamerze i przesyle obrazu (oba modele nie różnią się samym wyglądem). Model X23W wyposażony jest w kamerę HD 0.3MP i tryb FPV. Dedykowana aplikacja Syma FPVA pozwala na zupełnie nowe wrażenia z latania, ponieważ można ustawiać punkt na ekranie urządzenia mobilnego, a Syma będzie latała wytyczoną trasą. Aplikacja ma także tryb czujnika grawitacyjnego, w momencie przechylenia urządzenia mobilnego w odpowiednim kierunku dron będzie również zmieniał kierunek.

JUŻ WKRÓTCE W SPRZEDAŻY

Syma przygotowuje kolejne nowości, które już wkrótce będą dostępne w hurtowni Gimmik.

Syma Z1

Syma Z1

Syma Z1 to mały dron do selfie z kamerą HD o optycznym przepływie i stabilności na wysokości. Składa się, dzięki czemu można go zabrać wszędzie sobą. Lot odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji dzięki czemu nie ma potrzeby noszenia ze sobą pilota. Podobnie jak większość dronów selfie, ten mały Syma Z1 jest przenośny i lekki. Jest niewiele większy od dużego smartfona i jest nieco lżejszy. Aparat 720p jest dość wyraźny i wykona dobre zdjęcia na zewnątrz i przy dobrym oświetleniu.

Syma Z2

Syma Z2

Nowa Syma Z2 to mały cylindryczny dron ze składanymi ramionami. Posiada unikalny „futerał”, który ułatwia podróżowanie. Nie posiada pilota, ponieważ ten mały quadrocopter lata przy użyciu dedykowanej aplikacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Posiada aparat 720p i zrobi dobre zdjęcia w prawidłowym oświetleniu. Zasilanie modelu: Akumulatorem 3.7V 750mAh LiPo umożliwia około 7 minut lotu

Syma Z3

Syma Z3 to nowy składany dron ma elegancki wygląd i kamerę 720p. Posiada składane ramiona łatwe do złożenia, dzięki czemu jest to dobry przenośny dron. Latanie na Z3 jest bardzo intuicyjne i przyjemne.

Syma Z3

Syma X5UW-D

Syma X5UW-D wykonana z dobrego tworzywa ABS i ergonomicznej, lekkiej konstrukcji, aby latać po niebie z dużą prędkością i stabilnością bez problemu w normalnych warunkach. Stabilność lotu zapewnia mu 6-osiowy żyroskop. Model Syma X5UW-D jest wyposażony w kamerę 720P do fotografowania i filmowania. Ma litowo-jonową baterię o prądzie i pojemności 3.7V 500mAh. Po pełnym naładowaniu zapewnia ciągły lot kwadratu około 10 minut. Pełne naładowanie akumulatora trwa około 90 minut.

Syma X5UW-D

Dron FPV Syma X5UW-D będzie można kontrolować za pomocą smartfona przez Wi-Fi za pośrednictwem pobranej aplikacji „Syma Go”.

Syma X25 PRO

Quadcopter Syma X25 PRO posiada na pokładzie GPS, który do tej pory był jedynie w wersji Syma X8 PRO. Dostępne są trzy nowe tryby lotu. Aby móc korzystać z tych nowych funkcji Syma opracowała nową aplikację telefoniczną o nazwie Syma FLY (iOS i Android). Przy pojemności baterii wynoszącej 1000 mAh urządzenie może pozostawać w powietrzu przez 12 minut.

Syma X25 PRO

Syma X25 PRO wykonana z dobrego materiału ABS i ergonomicznej, lekkiej konstrukcji, aby latać po niebie z dużą prędkością i stabilnością.

Poprzedni

Przyjęto unijny projekt ws. wspólnych przepisów dla BSP

Następny

Relacja z IDEa Targi Kielce - 21-22.06.2018

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.