Prawo

Załącznik 6 i 6a z tekstem ujednoliconym – nieoficjalna wersja

Nie czekając na ogłoszenie przez odpowiedniego ministra – w tym przypadku ministra infrastruktury – tekstu ujednoliconego nowego rozporządzenia (dla przypomnienia od 17.01.2019 jest on dostępny tutaj: http://dziennikustaw.gov.pl/du/2019/94/1) wziąłem sprawy w swoje ręce i zrobiłem teksty ujednolicone dwóch najważniejszych załączników do rozporządzenia: Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 6a. Z kolei nowy Załącznik nr 6b jest oficjalnie ogłoszony, ale wyciągnąłem go do osobnego pliku i zamieściłem na poniższej liście.

Wszystkie pliki są dostępne do wglądu/pobrania/użytkowania:

UWAGA: 9.08.2019r. wyszło Obwieszczenie Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2019 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej sprawie wyłączenia zastosowania niektórych przepisów ustawy – Prawo lotnicze do niektórych rodzajów statków powietrznych oraz określenia warunków i wymagań dotyczących używania tych statków – słowem: oficjalny tekst jednolity rozporządzenia wraz ze zaktualizowanymi załącznikami: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20190001497/O/D20191497.pdf

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Przegląd prasy 28.01.2019: Boeing PAV, CityAirbus, Amazon Scout i JD.com

Następny

Yuneec H520 z precyzyjną nawigacją satelitarną RTK

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *