AktualnościWydarzeniaZ Polski

Seminarium ULC dla branży BSP – 6.02.2019

Już 6 lutego 2019 roku w siedzibie Urzędu Lotnictwa Cywilnego odbędzie się seminarium dla branży lotnictwa bezzałogowego, podczas którego omówione zostaną zmiany wynikające z wejścia w życie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury zmieniającym rozporządzenie w sprawie wyłączenia zastosowania niektórych przepisów ustawy – Prawo lotnicze do niektórych rodzajów statków powietrznych oraz określenia warunków i wymagań dotyczących używania tych statków.

Na seminarium Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprasza przedstawicieli podmiotów szkolących oraz wszystkich innych użytkowników bezzałogowych statków powietrznych. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, o uczestnictwie w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Chętnych do wzięcia udziału w seminarium prosimy o zgłaszanie się drogą mailową na adres awojcik(at)ulc.gov.pl oraz przesyłanie pytań dotyczących bieżących zmian prawnych.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Polska technologia chroni norweskie niebo przed dronami

Następny

Konferencja naukowa "Eksploatacja Bezzałogowych Systemów Latających" - 6.03.2019, Warszawa

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *