AktualnościWydarzeniaZ Polski

Targi International Drone Event – annual (IDEa) w Kielcach – 21-22 czerwca 2018

Targi International Drone Event – annual (IDEa) to pierwsze w Polsce wydarzenie skupione wyłącznie na branży BSP, tj. Bezzałogowych Statków Powietrznych. Prezentacja najnowszych i profesjonalnych rozwiązań dla tej branży, to główny cel jaki stawia przed sobą organizator – Targi Kielce oraz partner IGT Nadowski.

Mocna IDEa w Targach Kielce

Dynamiczny rozwój branży BSP w ostatnich latach dał możliwość kreowania innowacyjnych rozwiązań w wielu gałęziach przemysłu m.in. w inżynierii, rolnictwie, geodezji czy budownictwie. W Targach Kielce w dniach 21-22 czerwca spotkają się światowego formatu specjaliści w poszczególnych branżach, w których Bezzałogowe Statki Powietrzne są nieodzownym elementem codziennej pracy.

Zakres branżowy Targów International Drone Event – annual IDEa opracowany został na tyle dokładnie, aby pokazać szerokie możliwości wykorzystania BSP. Jednym z wystawców będzie znana na rynku marka Pix4D. Firma może pochwalić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, jest liderem branży w zakresie profesjonalnego mapowania z użyciem dronów i oprogramowania do fotogrametrii.

Formuła Targów International Drone Event – annual IDEa umożliwia jak najlepsze poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych, jak również kierunków rozwoju, w których podąża ta najszybciej rozwijająca się gałąź lotnictwa. Konferencja, strefa expo oraz strefa B2B to bowiem doskonała okazja do poznania wielu aspektów funkcjonowania BSP na polskim i światowym rynku.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Polska otwarta na drony - o tym piszą dziś (26.02.) wszystkie portale

Następny

Targi UMEX w Abu Dhabi - 25-27 lutego 2018

1 Komentarz

  1. 17 marca 2018 at 20:49 — Odpowiedz

    Fajna impreza będzie. Tydzień temu byłem na Expo Drony + Foto w Brukseli. Bardzo udane Expo. Nagrałem dwa filmy z tego wydarzenia. Dla zainteresowanych link: DRONY EXPO https://youtu.be/XOccK8gFUwQ

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *