AktualnościWydarzeniaZ Polski

International Drone Event – annual powraca na Targi Kielce – 17-18.06.2020

Druga edycja targów dronowych International Drone Event – annual (w skrócie IDEa) powraca do kalendarza wydarzeń organizowanych przez Targi Kielce. Pierwsza edycja miała miejsce w czerwcu 2018 roku i moją relację z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

II edycja Internatonal Drone Event – annual odbędzie się w dniach 17 – 18 czerwca 2020 r. na terenie kompleksu Targi Kielce. Podobnie jak w pierwszej edycji tak i teraz IDEa ma zawierać część konferencyjną z prezentacjami wybranych prelegentów i panelami dyskusyjnymi oraz część expo ze stoiskami wystawców. Ma pojawić się również strefa B2B zachęcająca do nawiązywania biznesowych znajomości branżowych.

Wydarzenie IDEa w 2018 roku miało dość ubogą część expo. Nadrabiało za to ciekawymi prelekcjami osób z branży BSP z Polski i zagranicy. Część konferencyjna była jednak odpłatna. Z ciekawością czekam na ogłoszenie szczegółowej agendy tego wydarzenia przez jej organizatora – Targi Kielce S.A.

Źródło tej informacji pochodzi ze strony https://www.targikielce.pl/idea. A tak to wyglądało 2 lata temu:

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Cykl seminariów ULC dla operatorów w sprawie nowych przepisów UE

Następny

Dronowe wydarzenia odwołane z powodu koronawirusa

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *