AktualnościPremieryWydarzenia

Premiera nowych dronów Autel – EXPOzycja 2021

W dniach 29-30 września w krakowskiej Tauron Arena odbędzie się największe wydarzenie branży foto-wideo w Małopolsce zorganizowane przez firmę FOTO-PLUS – EXPOzycja 2021. W trakcie tego wydarzenia po raz pierwszy w Europie zostaną zaprezentowane najnowsze drony Autel Robotics.

Premiera najnowszych modeli dronów Autel Robotics odbędzie się 28 września, a już dzień później będzie można je obejrzeć na żywo podczas EXPOzycji 2021 w Tauron Arena Kraków na stoisku dystrybutora Autel – ACTION S.A.. Chodzi o modele z serii konsumenckiej o wadze do 250g, które dzięki swojej wadze będą kwalifikowały się do klasy C0 dronów najmniej obwarowanych przepisami prawa lotniczego. Przy okazji na stoisku ACTION S.A. prezentowane będą także dwa modele z serii Enterprise: Dron Autel EVO II Pro Enterprise V2 i Dron Autel EVO II Dual 640T. Obszerniej o nadchodzących nowościach pisaliśmy w poprzednim artykule.


EXPOzycja to miejsce spotkań ludzi interesujących się fotografią i filmowaniem. Na darmowych prelekcjach i warsztatach prowadzonych przez cenionych fotografów i filmowców uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę, porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami oraz skonsultować z wybitnymi specjalistami i praktykami. Chętnych na uczestnictwo w wydarzeniu zapraszamy do uprzedniej bezpłatnej rejestracji: https://www.fotoplus.pl/expozycja/rejestracja.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

III Śląskie Dni Lotnictwa i Dronów - 8.10.2021 r.

Następny

DJI Mavic 3 przed premierą - zdjęcia, specyfikacja, ceny

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *