AktualnościWydarzeniaZ Polski

Poznań Drone Expo – 7-9.05.2019

W dniach 7-9 maja 2019 (wtorek, środa, czwartek) w Poznaniu odbędą się targi Poznań Drone Expo. Organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP). Impreza będzie biletowana, sprzedaż wejściówek rusza 31 stycznia.

Na oficjalnej stronie wydarzenia – www.droneexpo.pl (lub poznandroneexpo.pl choć ta domena jest przekierowana na krótszą wersję droneexpo.pl) – jak na razie nie ma żadnych informacji. Nieco więcej można wyczytać ze strony wydarzenia na Facebook’u choć wciąż są tu na razie ogólniki.

Podczas Poznań Drone Expo będzie można wysłuchać prelekcji uznanych specjalistów oraz obejrzeć prezentacje możliwości zastosowań dronów w praktyce.

Organizatorzy przewidują strefę pokazów dynamicznych, w której będą prezentowane możliwości nowoczesnych dronów oraz pokazy umiejętności pilotów dronów (zapewne chodzi tu o drony wyścigowe).

Do udziału w Poznań Drone Expo organizatorzy (MTP) zapraszają m.in. przedstawicieli takich branż, jak rolnictwo, logistyka, security, energetyka, budownictwo, czy geodezja.

Będziemy monitorować nowe informacje o tej imprezie i informować o jej szczegółach gdy tylko się pojawią.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Rozporządzenie BVLOS i zmiany VLOS już w styczniu 2019!

Następny

Kto jest kim w polskiej branży BSP - 10 osób, które warto obserwować

2 komentarze

  1. 7 maja 2019 at 23:08 — Odpowiedz

    Po pierwszym dniu targów jestem zawiedziony. Oczekiwałem czegoś więcej niż sześciu stoisk. Gdyby nie targi odnawialnych źródeł energii nie byłoby tam co robić. Szkoda :(, tak fajnie się zapowiadało.

    • 8 maja 2019 at 09:42 — Odpowiedz

      Niestety, nie tylko te targi dronowe (również w Kielcach w zeszlym roku, czy w Warszawie ponad 2 lata temu) pokazują, że branża BSP w Polsce jest jeszcze niegotowa na takie wydarzenia i ciężko ściągnąć zarówno wystawców jak i odwiedzających…

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *