Oferty pracy

Oferta pracy: kierownik produkcji – Gliwice/Lublin – ROGOŻ Sp. z o.o.

Oferta pracy stacjonarnej jednozmianowej dla kierownika produkcji, praca w Gliwicach lub Lublinie, firma ROGOŻ Sp. z o.o. Poniżej więcej informacji o ofercie.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie małym zakładem produkcyjnym (3-4 os.) o profilu produkcji jednego drona
  • Usprawnianie procesów operacyjnych zakładu w tym zarządzanie stock’iem technologicznym, zarządzanie gospodarką magazynową, zarządzanie procesem produkcyjnym oraz ich doskonalenie jakościowe
  • Quality Control
  • Nadzór nad zapewnieniem jakości i terminowości
  • Współpraca z działem R&D
  • Planowanie, kontrolowanie oraz monitorowanie przebiegu produkcji z punktu widzenia realizacji planu produkcyjnego
  • Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych i BHP
  • Zapewnienie optymalnej organizacji pracy, odpowiedzialność za szkolenia, stan i poziom techniczny, bezpieczeństwo, system pracy oraz wdrożenie systemu jakości
  • Kontrola pracy podległych pracowników
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesów technologicznych
  • Raportowanie przebiegu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją robotów lub BSP
  • Umiejętność obsługi drukarek 3D FDM
  • Wiedza na temat rozwiązywania typowych problemów występujących w trakcie eksploatacji drukarek 3D FDM
  • Umiejętność zarządzania gospodarką magazynową i zapewnienie ciągłej dostępności komponentów
  • Umiejętność odczytywania schematów elektronicznych
  • Umiejętność pracy w zespole i planowania działań podejmowanych wspólnie z przedstawicielami innych działów, np. działu zamówień
  • Znajomość branży BSP
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystujących połączenia pomiędzy elementami wykonane w procesie lutowania miękkiego
  • Znajomość procesów zarządzania gospodarką magazynową
  • Znajomość zasad zarządzania produkcją
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem
  • Umiejętność konfiguracji BSP, wgrywania firmware, flashowania procesorów itp. (wg. dostarczonych instrukcji)
  • Umiejętność raportowania postępów prac w systemie Asana (mile widziane, szkolenie przewidziane),
  • Inicjatywa w działaniu, samodzielność
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jednozmianowa praca stacjonarna w Gliwicach / Lublinie
  • Elastyczna forma współpracy UZ lub B2B
  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków

Praca w firmie: ROGOŻ Sp. z o.o. -A- S.K.A. w Lublinie przy ul. Prostej 19/3, 20-135 Lublin. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres e-mail: d.siakala(at)rogozpolska.pl.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Fundacja Mam Marzenie: dron dla 14-letniego Kuby

Następny

Oferta pracy: pracownik produkcji - Gliwice/Lublin - ROGOŻ Sp. z o.o.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *