Oferty pracy

Oferta pracy: pracownik produkcji – Gliwice/Lublin – ROGOŻ Sp. z o.o.

Oferta pracy stacjonarnej jednozmianowej na stanowisku pracownika produkcji, praca w Gliwicach lub Lublinie, firma ROGOŻ Sp. z o.o. Poniżej więcej informacji o ofercie.

Zakres obowiązków

  • Produkcja UAV, lutowanie miękkie połączeń pomiędzy PCB jak i przewodami, montowanie elementów
  • Druk 3D FDM komponentów UAV, obróbka druku i usuwanie supportów
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań
  • Raportowanie postępów prac w systemie Asana (mile widziane / przewidziane szkolenie w tym zakresie)

Wymagania

  • Doświadczenie w lutowaniu miękkim układów elektronicznych – wymagane
  • Umiejętność odczytywania prostych opisowych schematów elektronicznych
  • Umiejętność obsługi drukarek 3D FDM – mile widziane
  • Znajomość branży BSP lub FPV – mile widziane
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, terminowość
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jednozmianowa praca stacjonarna w Gliwicach / Lublinie
  • Elastyczna forma współpracy UZ lub B2B
  • Możliwość negocjacji wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków

Praca w firmie: ROGOŻ Sp. z o.o. -A- S.K.A. w Lublinie przy ul. Prostej 19/3, 20-135 Lublin. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres e-mail: d.siakala(at)rogozpolska.pl.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Oferta pracy: kierownik produkcji - Gliwice/Lublin - ROGOŻ Sp. z o.o.

Następny

Drony jako zabawki – co oznacza użytkowanie tego typu BSP?

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *