AktualnościZ Polski

Fundacja Mam Marzenie: dron dla 14-letniego Kuby

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu – często nieuleczalne. Ponieważ marzeniem 14-letniego Kuby – podopiecznego fundacji MM – jest konkretny dron i na jego zakup prowadzona jest publiczna zrzutka – postanowiliśmy ją rozpowszechnić na łamach Świata Dronów.

Marzenia. Każdy z nas je ma. Bez nich życie byłoby nudne i bezbarwne. Marzenia mogą być wielkie lub całkiem malutkie, takie… zwyczajne, ktoś by powiedział. Ale czy można zmierzyć marzenie? Jego rozmiar? Wyjątkowość? Nie, bo w marzeniu nie liczy się rozmiar, ale to, jak bardzo pragniemy, aby się spełniło.

14-letni Kuba – podopieczny Fundacji Mam Marzenie, pragnie z całych swoich sił, aby jego marzenie się spełniło, aby stało się faktem. Chłopak wiele przeszedł w swoim młodym życiu. Kuba to chłopak obdarzony wewnętrzną siłą, która popycha go do walki o zdrowie, daje motywację i sprawia, że chłopiec jest zawsze bardzo pogodny, ciekawy świata, skory do żartów i przede wszystkim uśmiechnięty.

Tym, czego Kuba tak bardzo pragnie i co sprawiłoby mu ogromną radość, jest dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo. Chłopiec pasjonuje się światem i pragnie go doświadczać także obserwując go z wysokości. Chciałby robić zdjęcia i filmy właśnie za pośrednictwem drona. Dzięki niemu otaczający Kubę świat stałby się wielobarwny i niesamowicie pasjonujący – bo czyż nie jest tak, że patrząc z góry widzimy wszystko małym, nieważnym, łącznie z naszymi problemami?

Razem sprawmy, żeby największe marzenie Kuby niedługo się spełniło i wywołało uśmiech na jego twarzy jeszcze większy niż na co dzień. I pamiętajmy, że przecież czasami spełnianie marzeń innych, jest tak samo ważne jak spełnianie naszych własnych.

Link do zrzutki na drona dla Kuby: www.zrzutka.pl/z/marzenieodronie

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

International Drone Event - Świat Pomiarów - Kielce, 24-25.11.2022

Następny

Oferta pracy: kierownik produkcji - Gliwice/Lublin - ROGOŻ Sp. z o.o.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *