AktualnościZ Polski

NaviGate pierwszym Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense na świecie

INFORMACJA PRASOWA

NaviGate Sp. z o.o. jako pierwsza na świecie została Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense. Wszystkie szkolenia prowadzone przez NaviGate z użyciem produktów MicaSense są zatwierdzone i rekomendowane przez producenta kamer multispektralnych i termowizyjnych stosowanych w bezzałogowych statkach powietrznych.

Certyfikowanym szkoleniem MicaSense, które jest prowadzone w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate jest m.in. teledetekcja multispektralna z bezzałogowych statków powietrznych z oprogramowaniem Pix4Dmapper i Pix4Dfields lub Agisoft Metashape. Podczas szkolenia uczestnicy poznają możliwości zastosowania kamer multispektralnych oraz konkretnego oprogramowania z pokładu bezzałogowego statku powietrznego (planowanie misji, pozyskanie danych do uzyskania gotowych produktów fotogrametrycznych) w diagnostyce upraw, zdrowotności drzewostanów oraz analizie szaty roślinnej.

MicaSense - NaviGate Sp. z o.o.

NaviGate Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem kamer multispektralnych MicaSense w Polsce. Są to między innymi MicaSense RedEdge-MX, która posiada 5 kanałów spektralnych i umożliwia zebranie dużej ilości danych podczas jednego przelotu, MicaSense Altum z 5 kanałami spektralnymi i termowizją do prowadzenia monitoringu i wykonywania zaawansowanych analiz środowiskowych, MicaSense RedEdge-MX Blue z 10 kanałami spektralnymi, która umożliwi opracowanie m.in. szczegółowej mapy zawartości barwników roślinnych, mapy stanu zdrowotnego i fazy rozwojowej roślin, mapy indeksów wegetacyjnych.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Drony na służbie – nowe regulacje

Następny

Po Seminarium ULC w sprawie przepisów UE - relacja

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *