AktualnościGeodezjaLeśnictwoPomiary z powietrzaRolnictwoZ Polski

Specjalistyczne szkolenia w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate

Firma NaviGate oficjalnie uruchomiła stronę Ośrodka Szkoleniowego NaviGate, którą można odwiedzić pod adresem: szkolenia.navigate.pl. W serwisie znajduje się kompletna oferta specjalistycznych szkoleń z zakresu technologii GIS, geodezji i bezzałogowych statków powietrznych dla jednostek administracji publicznej, firm komercyjnych oraz klientów indywidualnych.

W katalogu szkoleń NaviGate znajdują się m.in. specjalistyczne kursy z zastosowania dronów w leśnictwie, rolnictwie, archeologii, a także pozyskiwania informacji przestrzennej (GIS). Są to szkolenia dla operatorów dronów, którzy chcą nabyć odpowiednie kompetencje i wykorzystywać bezzałogowe statki powietrzne w codziennej pracy. Wszystkie szkolenia są prowadzone w formie warsztatowej i obejmują cykl wykładów, a także ćwiczeń praktycznych z przetwarzania oraz analizy przykładowych danych.

Warto zwrócić uwagę też na szkolenia z fotogrametrii niskiego pułapu, które w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate są prowadzone na oprogramowaniu Agisoft Metashape lub Pix4Dmapper. Fotogrametria niskiego pułapu jest kursem dla osób, które za pomocą dronów chcą pozyskiwać wysokiej jakości ortofotomapy, a także wykonywać modelowanie 3D. Absolwent tego szkolenia zyskuje wiedzę i umiejętności, które są potrzebne do przetworzenia danych obrazowych, wykonywania obliczeń długości, powierzchni i objętości.

Ośrodek Szkoleniowy NaviGate

Dla specjalistów, którzy chcą używać zobrazowań wielokanałowych w pracy, firma NaviGate przygotowała szkolenie z teledetekcji multispektralnej z bezzałogowych statków powietrznych – Agisoft Metashape i Pix4Dmapper. Dzięki szkoleniu uczestnik zyskuje wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, które będą mu potrzebne, aby zaplanować i zrealizować misje z kamerą multispektralną, przetworzyć zdjęcia oraz utworzyć mapy indeksów wegetacyjnych.

Ośrodek Szkoleniowy NaviGate wyróżnia się na rynku profesjonalną kadrą instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w technologiach GIS, GPS/GNSS, geodezyjnych, bezzałogowych statków powietrznych, fotogrametrycznych i teledetekcyjnych. Przez lata działalności Ośrodek Szkoleniowy NaviGate poszerzał kompetencje specjalistów z m.in. takich dziedzin jak: leśnictwo, geodezja, budownictwo, energetyka, rolnictwo.

W Ośrodku Szkoleniowym NaviGate kursy są prowadzone na terenie całej Polski. Ośrodek regularnie organizuje szkolenia w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy i we Wrocławiu. Oprócz tego ośrodek prowadzi szkolenia dedykowane z dostosowanym programem do potrzeb klientów w dowolnym miejscu w Polsce.

Katalog szkoleń z programem, cennikiem i harmonogramem jest dostępny na stronie: https://szkolenia.navigate.pl/katalog/.

Ośrodek Szkoleniowy NaviGate


Warto zwrócić też uwagę, że NaviGate jako autoryzowany dystrybutor m.in. DJI Enterprise, MicaSense, Pix4D i Agisoft, prowadzi szkolenia na najnowszym sprzęcie największych marek sprzętu i oprogramowania pomiarowego. Ponadto szkolenia w ofercie NaviGate są certyfikowane i zatwierdzone przez producentów sprzętu, co też świadczy o ich unikalności i wysokim poziomie.

 

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Letnie promocje Banggood na drony i akcesoria RC - 2019

Następny

Nowe zasady lotów nad Muzeum Auschwitz-Birkenau

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *