AktualnościZ Polski

Konkurs – do wygrania 3 raporty „Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018”

„Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018” to już trzecia polska publikacja wydana przez Fundację Instytut Mikromakro przy współpracy z IBRKK-PIB oraz CNBOP-PIB zawierająca kompletny raport na temat rynku dronów w Polsce, analizę sytuacji w Europie i na świecie, a ponadto wiele ciekawych artykułów tematycznych poświęconych wykorzystania dronów w różnych branżach. Tak się składa, że mam 3 takie raporty z pierwszego druku do podarowania w konkursie.

Jestem autorem kilku tekstów w tymże raporcie i dzięki uprzejmości głównego pomysłodawcy i wydawcy raportu dostałem trzy sztuki do zagospodarowania dla czytelników Świata Dronów.

Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018

Zasady konkursu

Zasady konkursu są proste, acz nie ma nic całkiem za darmo:

proszę napisać w 2-3 zdaniach czemu raport miałby trafić właśnie do Ciebie? Jak jesteś związany z branżą BSP, co Cię najbardziej interesuje w raporcie, do czego może Ci się przydać jego zawartość merytoryczna?

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: kontakt@swiatdronow.pl do końca nadchodzącego weekendu, czyli do końca niedzieli (do 23:59) 1 lipca 2018. Na podstawie subiektywnej oceny wyłonię 3 osoby, z którymi skontaktuję się osobiście w celu przekazania wygranej.

Czemu warto dostać raport?

Raport zawiera ponad 100 stron merytorycznych artykułów na temat branży UAV w Polsce i na świecie, analizy różnych zastosowań dronów, dane statystyczne i wiele więcej. Autorami artykułów są osoby od dawna związane z branżą, prowadzące swoje firmy projektujące, produkujące i/lub wykorzystujące drony w codziennej pracy. Poza tym jest to całkiem ładne wydanie w formacie A4 na grubym papierze, w kolorze, opatrzone wieloma wykresami i zdjęciami – zwyczajnie atrakcyjne dla oka i dobrze wyglądające na półce.

Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018 Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018 Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018 Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018 Rynek dronów w Polsce. Jutrzenka. Edycja 2018

PS. Poprzednie raporty dronowe wydawane przez Fundację Instytut Mikromakro w tej wersji drukowanej kosztowały po kilkaset złotych. Nie wiem w jakiej cenie będzie dystrybuowana ta edycja, ale opcja otrzymania raportu w zamian za 2-3 zdania jest chyba najlepszą ofertą! 🙂

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Global Drone Conference - 13.10.2018, Targi Kielce

Następny

Drony MQ-9 Reaper w Mirosławcu - relacja ze spotkania z mediami

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *