AktualnościWydarzeniaZ Polski

DroneTech 2018- start w najbliższy piątek 19.10.2018

Do DroneTech World Meeting Toruń 2018 i DroneTech Race Cup już zaledwie kilka dni. Wciąż można za darmo zarejestrować się na wydarzenie i być uczestnikiem najistotniejszego spotkania kreatorów, sympatyków i ciekawych świata dronów.

W piątek i sobotę (19-20.10.2018) na wszystkich obecnych w Arenie Toruń czeka wiele atrakcji, które zadowolą każdego, kto chce się dowiedzieć od specjalistów z czym wiąże się drone-technologia, jakie niesie ze sobą szanse i zagrożenia, a także będzie mógł z bliska zobaczyć drony o rozmaitym zastosowaniu.

Targi, konferencja pełna paneli dyskusyjnych, giełda kooperacyjna B2B i halowe mistrzostwa w wyścigach dronów DroneTech Race Cup, nie tylko przybliżają świat pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych, ale od 2 lat także pozwalają budować relacje biznesowe, relacje między instytucjami naukowymi i organizacjami publicznymi i niepublicznymi. Dlatego też jest to wydarzenie, które wg obserwatorów jest najważniejszym wydarzeniem w Polsce i jednym z najważniejszych wydarzeń na świecie, które rozwija branżę dronów.

Niezależnie od celu uczestników wydarzenia, każdy będzie miał okazję zobaczyć, usłyszeć, spotkać się z takimi osobistościami jak m.in. Bartosz Bargiel, który opowie o swojej akcji ratunkowej u szczytu K2Kacprem Nosarzewskim, futurologiem, który opowie o wizji miast z dronami w 2050 roku, czy dr Maciejem Kaweckim z Ministerstwa Cyfryzacji, z którym będzie można porozmawiać na temat RODO i nowych technologii.

Wśród panelistów zobaczymy dodatkowo Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, czy prezydenta Torunia.

W tym roku bardzo istotne jest dołączenie do wydarzenia części studenckiej, w której to organizacje studenckie takie jak koła naukowe będą mogły zaprezentować swoje osiągnięcia (często światowego formatu) i integrować się między sobą, jak i środowiskiem biznsowym, a także inspirować innych studentów do ponadprogramowej aktywności w trakcie studiów.

Na zakończenie DroneTech World Meeting przewidziano finały DroneTech Race Cup, czyli wspomnianych już halowych mistrzostw w wyścigach dronów, dzięki czemu będzie można dowiedzieć się czym jest ten coraz popularniejszy na świecie sport.

Uczestnictwo w wyścigach wymaga odebrania z recepcji wydarzenia darmowej wejściówki – ich ilość jest ograniczona.

Pełen harmonogram dostępny na http://dronetech-poland.com/harmonogram-2/.

Chętni uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej muszą zarejestrować się na https://dronetech2018.b2match.io/.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Global Drone Conference 13.10.2018 - ostateczna agenda

Następny

FlyTech UAV na Intergeo 2018: BIRDIE w wersji VTOL i hexacopter w układzie Y6

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *