AktualnościZ Polski

Czy zaplecze serwisowe dogania intensywnie rozwijający się rynek dronów?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rynek dronów w Polsce rośnie w siłę – w samej Małopolsce działa już kilkudziesięciu pilotów z licencją UAVO. Czy w razie awarii mogą liczyć na profesjonalny, dostosowany do ich potrzeb serwis dronów?

Na polskim niebie przybywa dronów, a ich zastosowanie obejmuje coraz to nowsze obszary. Póki co wykorzystywanie dronów np. w administracji publicznej czy ratownictwie odbija się echem głównie jako ciekawostka, jednak specjaliści przekonują, że już niedługo drony zdominują naszą codzienność. Prognozy zakładają, że to właśnie drony – obok drukarek 3D i robotów – najbardziej zmienią nasze codzienne życie, i to już w perspektywie najbliższej dekady. Profesjonalny serwis dronów może być zatem równie pożądany jak dobry warsztat samochodowy.

Rozwój rynku dronów, a zaplecze serwisowe

Z rozwojem rynku dronów powinien iść w parze rozwój zaplecza technicznego, gwarantującego operatorom rzetelny i szybki serwis w razie awarii lub możliwość dowolnej modyfikacji i rozbudowy sprzętu. Okazuje się jednak, że punktów serwisowych na mapie Polski wciąż jest stosunkowo niewiele, a te, które oferują swoje usługi serwisowe, nie zawsze są w stanie sprostać wymaganiom Klientów.

Krakowski projekt Aerial Pictures realizowany przez dom produkcyjny Streamline Media Productions, który oferuje produkcję profesjonalnych fotografii i filmów z lotu ptaka, wyciągnął wnioski z tej sytuacji. Od 1 lipca Aerial Pictures sygnuje swoją marką nowy serwis dronów z ogólnopolskim zasięgiem.

Wsparcie techniczne na planie zdjęciowym – odpowiedź na rynkową niszę

Aerial Pictures - serwis dronówDrony to podstawowe narzędzie pracy w produkcji materiałów lotniczych, tak więc zespół Aerial Pictures z własnego doświadczenia wie, jak ważny jest szybki serwis sprzętu. Wie także, jak przydatne jest wsparcie techniczne na planie – przy dużych projektach profesjonaliści nie mogą sobie pozwolić na nieprzewidzianą awarię. Ta świadomość po stronie serwisu dobrze rokuje dla potencjalnych Klientów.

Serwis Dronów sygnowany marką Aerial Pictures, czerpiąc z własnych doświadczeń, odpowiada na popyt na rozbudowane usługi serwisowe sprzętu UAV. Nowopowstały serwis dronów nie tylko przyjmuje zlecenia wysyłkowe z całej Polski, ale też zapewnia wsparcie techniczne na planie zdjęciowym lub podczas innych projektów komercyjnych z wykorzystaniem dronów, jak np. specjalne pokazy. W razie potrzeby zapewnia serwis mobilny, także w weekendy.

Indywidualne podejście do Klienta – dron „szyty na miarę”

O ile złożenie konkretnego zestawu nie jest wyzwaniem, to już rozbudowa i modyfikacja drona wymaga konkretnych umiejętności. Serwis Dronów Aerial Pictures oferuje indywidualne podejście do każdego Klienta, w konsekwencji zapewniając realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Powierzając swój sprzęt serwisantowi warto pamiętać, że jego umiejętności przekładają się na bezpieczeństwo użytkowania, dlatego dobrze mieć pewność, że zespół serwisu dysponuje licencją UAVO i może przetestować sprzęt, zanim odda go Klientowi.

Serwis dronów sygnowany marką Aerial Pictures każdemu nowemu Klientowi oferuje atrakcyjny rabat na pierwszą usługę – 15%. Zapraszamy na stronę http://serwisdronow.com.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Będą drony bojowe w polskiej armii

Następny

WB Electronics podpisało umowę z Thales na budowę systemu taktycznego Gryf

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *