AktualnościZ Polski

Zakończenie zbiórki i wynik konkursu – Tarantula X6

Zapewne dziś chwilę po północy otrzymaliście e-mail z siepomaga.pl informujący o zakończeniu zbiórki. Tak, jak zapowiadałem – zbiórka trwała do końca dnia 15-go sierpnia i zakończyła się wynikiem 673zł, na którego złożyło się 31 osób w tym ja ;). Udało mi się zatem namówić 30 osób do uiszczenia choć skromnej wpłaty 10zł na rzecz małej Zosi, która zbiera na operację serca z czego jestem zadowolony. Wprawdzie założyłem, że uda się uzbierać 1000zł, ale 67% z założonego planu też nie jest źle – osobiście jestem zadowolony z wyniku zbiórki i zachęcam do dalszego wspierania potrzebujących przez siepomaga.pl, bo jest to naprawdę szybki i bezproblemowy sposób na przelanie paru złotych a cel jest bardzo szczytny.

Wabikiem do wpłacania co najmniej 10zł był nowy dron-zabawka Tarantula X6, którą – jak już pisałem – zdecydowałem się przeznaczyć dla jednej osoby wybranej z osób biorących udział w akcji zbiórki i konkursie zarazem. Z 31 osób, które wsparły operację Zosi odejmuję oczywiście siebie oraz 2 osoby, które wpłaciły pieniądze na zbiórkę, ale nie wysłały e-maila z potwierdzeniem (celowo lub nie). Łącznie 28 osób, które wzięły udział w konkursie o Tarantulę X6.

Niniejszym ogłaszam, że nowym właścicielem drona jest:

Piotr Pucołowski

Z wyżej wymienioną osobą skontaktuję się osobiście poprzez pocztę e-mail. Wszystkim pozostałym dziękuję raz jeszcze za udział konkursie, a przede wszystkim w akcji zbiórki. Nie zapominajcie również, że ogólna zbiórka na operację dalej trwa – zostało już niewiele dni (2 tygodnie) i wciąż brakuje sporo, bo prawie 40 tyś. zł do zebrania całej kwoty na operację. Zachęcam do dalszego wspierania: https://www.siepomaga.pl/zosianowakowska i gratuluję zwycięzcy!

Jeśli kogoś interesuje, jak wyglądało wyłonienie zwycięzcy to proszę bardzo:

Poprzedni

Nowe zasady lotów dronami w CTR i nowy formularz

Następny

Warsztaty dronowe - Kraków - 11.09.2016

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.