AktualnościWydarzeniaZ Polski

Zbiórka-konkurs. Pomóż Kubie, wygraj drona zabawkę

Jakiś czas temu ogłosiłem na fanpage na Facebook’u, że oddam Wam 4 drony zabawki, które dostałem od różnych sklepów do recenzji. Jeden z nich głosem czytelników i pozakonkursowo poszybował do modelarni w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy. Dzieciaki powinny się ucieszyć. Z pozostałymi trzema też postanowiłem zrobić użytek.

Żeby wygrać jeden z trzech modeli ze zdjęcia powyżej trzeba jednak wykazać odrobinę chęci… pomocy. Cel jest szczytny, a zasady proste i zrozumiałe.

Kuba Kowalik – 3-latek z guzem pnia mózgu potrzebuje prawie 750 tyś. PLN na operację. Jest jednym z całej masy dzieci, które potrzebują pomocy, ale wybrałem akurat jego.

Link do skarbonki utworzonej przeze mnie znajdziecie tutaj: https://www.siepomaga.pl/swiadronowdlakuby

Każdy, kto dorzuci się do skarbonki (kwota dowolna) i wpisze swoje prawdziwe imię i nazwisko ma szansę wygrać jednego z trzech prezentowanych wyżej dronów – zabawek. Wystarczy dorzucić kilka złotych od siebie, podpisać się imieniem, nazwiskiem i tyle.

Zwycięzców ogłoszę w nadchodzący weekend tutaj i na Facebooku’u. Z wygranymi będę się kontaktował najprędzej przez Facebook. Pokrywam koszt przesyłki. Zbiórka na skarbonkę trwa do końca tygodnia, ale na leczenie Kuby można przelewać datki jeszcze przez 14 dni.

Co do dronów biorących udział w konkursie – opisy znajdziecie tutaj:

1. https://www.swiatdronow.pl/visuo-xs809hw-recenzja-drona
2. JJRC H31 (prywatnie kupiony i nie robiłem z nim recenzji) – opis znajdziecie choćby tutaj.
3. https://www.swiatdronow.pl/jjrc-h11wh-tomtop-com-recenzja

Poprzedni

Yuneec Typhoon H520 moim okiem

Następny

Mavic Pro vs Mavic Pro Platinum vs wersje Combo - czym się różnią?

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *