AktualnościPremieryWydarzeniaZ Polski

WEBINARIUM: weź udział w premierze DJI Zenmuse P1 & L1 oraz YellowScan Mapper

Firma NaviGate zaprasza na premierowe webinarium DJI Zenmuse P1 & L1 oraz LiDAR YellowScan Mapper, które odbędzie się już 02 lutego o godz. 10:00. Udział w webinarium jest bezpłatny i dostępny dla każdego po wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza na stronie: navigate.pl/webinarium-drony

Webinarium zostanie podzielone na część dotyczącą nowych rozwiązań do fotogrametrii, skanerów laserowych, przedsprzedażowo-promocyjną, a także pytań i odpowiedzi. Całość będzie trwać ok. 1,5 h. Więcej informacji o programie wydarzenia online, premierowych produktach i prelegentach można znaleźć na stronie poświęconej webinarium.

NaviGate Sp. z o.o. jest dostawcą technologii związanych z bezzałogowymi statkami powietrznymi i posiada autoryzację na dystrybucję m.in. dronów DJI Enterprise, skanerów laserowych Yellowscan, a także oprogramowania Pix4D. Co ważne, NaviGate jako jedna z pierwszych firm na świecie wzięła udział w beta-testach nowej kamery fotogrametrycznej DJI Zenmuse P1 oraz skanera LiDAR DJI Zenmuse L1 organizowanych przez DJI Enterprise.

W portfolio NaviGate znajdują się też instrumenty pomiarowe dla GIS i geodezji marki Spectra Geospatial, Trimble i Carlson. Ofertę firmy uzupełniają szkolenia prowadzone w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate dla przyszłych operatorów dronów w kategorii otwartej i w kategorii szczególnej, GIS-u, geodezji, fotogrametrii, teledetekcji i termowizji zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej (online).

Podsumowanie:

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Od 3 lutego PansaUTM w wersji 1.2

Następny

Spotkanie przedstawicieli rynku BSP z MRPiT - 28.01.2021 r.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *