AktualnościZ Polski

Spotkania B2B podczas DroneTech World Meeting 2023

W nadchodzącym tygodniu w Toruniu odbędzie się VIII edycja wydarzenia DroneTech World Meeting. Wydarzeniu będą towarzyszyć spotkania B2B dedykowane firmom, organizacjom, instytucjom, uczelniom, ośrodkom badawczym i służbom, które chciałyby nawiązać ze sobą współpracę.

Spotkania B2B będą miały charakter stacjonarny oraz zdalny – poprzez platformę internetową. Spotkania stacjonarne będą odbywały się 12 października w miejscu organizacji całej konferencji DroneTech – w Arenie Toruń. Z kolei spotkania on-line będą odbywały się w dniach 13 października oraz od 16 do 18 października na platformie internetowej: https://dronetech2023.b2match.io.

Udział w spotkania B2B – niezależnie od formy spotkań – jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez https://dronetech2023.b2match.io. Spotkania online wspiera Enterprise Europe Network – wydarzenie to jest dofinansowane ze źródeł Programu na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028”.

Zalety uczestnictwa w spotkaniach B2B

Korzyści płynących z uczestnictwa w programie spotkań B2B w ramach DroneTech World Meeting 2023 jest wiele. Oto niektóre z nich:

  • możliwość zaprezentowania profilu swojej działalności na ogólnodostępnej platformie internetowej;
  • możliwość poznania nowych rozwiązań branży dronowej;
  • szybki i przejrzysty sposób znajdowania partnerów do rozmów i umawiania spotkań;
  • możliwość odbycia krótkich spotkań biznesowych z innymi uczestnikami wydarzenia;

Kontakt dla zainteresowanych

Podmioty zainteresowane uczestnictwem mogą dokonać rejestracji przez wskazaną wyżej platformę https://dronetech2023.b2match.io. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z poniższymi osobami:


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Zmiana zasad zgłaszania lotów dronów - 28.09.2023 r.

Następny

Mistrzostwa Świata FAI 2023 w Wyścigach Dronów - 6-9.10.2023 r.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *