AktualnościZ Polski

Prośba o współfinansowanie części do ukraińskich dronów

Polska firma MAD Components zwróciła się do nas z prośbą o zamieszczenie informacji dotyczącej zbiórki części do dronów lub ich współfinansowanie. Części trafią do ukraińskiej firmy, która użyje ich do budowy lekkich bezzałogowych płatowców do obserwacji terenu z powietrza.

Firma MAD Components jest znanym polskim producentem silników bezszczotkowych do dronów i modeli latających. MAD Components wsparła już ukraińską firmę UKRSPECSYSTEMS własnymi zasobami wysyłając na Ukrainę 400 silników, 100 par śmigieł i tyle samo regulatorów. Potrzebne są jednak jeszcze 3 inne rzeczy, na które zbieramy sponsorów lub chętnych do przekazania:

Oficjalny post z prośbą o wsparcie pojawił się na LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6903337239120556032/

Z treści apelu na LinkedIn wynika iż przyda się tak naprawdę wszystko: prócz powyższych również baterie, serwomechanizmy i inne części. Firma chce zapłacić za przekazywane części, bardziej niż same pieniądze problematyczna jest dostępność na Ukrainie elementów do budowy bezzałogowców. Dokładna specyfikacja modeli, które mają zostać zbudowane z przesłanych części znajduje się tutaj.

Jeśli znacie kogoś, kto byłby w stanie zasponsorować zakup lub ma na stanie któreś z powyższych trzech 3 rzeczy, żeby nie czekać tygodni na ściągnięcie ich z Chin – proszę o kontakt do nas (formularz kontaktowy, komentarz) lub bezpośrednio do firmy MAD Components: https://www.mad-motor.com/contact-us.html.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Pokaz dronów Astranate - #SolidarniZUkrainą

Następny

#DronyNaWschód - pierwsza dostawa dla Ukrainy - 9-10.03.2022 r.

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *