AktualnościWydarzeniaZ Polski

Pokaz dronów Astranate – #SolidarniZUkrainą

Firma Astranate zaprasza na pokaz dronów w ramach akcji #SolidarniZUkrainą. Pokaz odbędzie się w piątek, 4.03.2022 o godzinie 19:00 na lądowisku w Chorzowie. Pokaz będzie zamknięty dla publiczności. Na event zapraszamy przedstawicieli mediów.

Dramat rozgrywający się na terenie Ukrainy spowodowany zbrojnym najazdem wojsk rosyjskich dotknął nas wszystkich. Pomoc płynąca dla walczącego narodu ze strony społeczeństwa i państw przyjmuje bardzo różne formy świadczące o współczuciu świata dla pokrzywdzonych.

W pomoc ofiarom konfliktu włączyła się też polska firma Astranate, znana z wprowadzenia na polski rynek innowacyjnej formy pokazów plenerowych, jakimi są świetlne pokazy dronów. W ramach akcji #SolidarniZUkrainą, Astranate wraz z Polską Akcją Humanitarną oraz Partnerami, którymi są polskie marki takie jak InPost, wspierające wysiłki Ukrainy w obronie własnych granic, chce podziękować Polakom za fantastyczną postawę i solidaryzm w działaniu w celu pomocy uchodźcom z Ukrainy.


Astranate jest spółką powstałą w 2021 roku. Jej zadaniem zmienić mentalność związaną z plenerowymi pokazami sztucznych ogni/fajerwerków. Sztuczne ognie są pokazami, które nie odbywają się bez szkody dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego. Nie są neutralne dla zwierząt. Są niebezpieczne pod względem zagrożeń pirotechnicznych. Dziś technologiczne możliwości pozwalają tworzyć spektakularne, bezpieczne i wolne od wad sztucznych ogni pokazy, które przyciągają tysiące widzów. www.astranate.pl

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Drony na wschód - zbiórka dla Ukrainy

Następny

Prośba o współfinansowanie części do ukraińskich dronów

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *