AktualnościZ Polski

PISB przystąpiła do Polsko-Emirackiej Rady Biznesu

Dnia 15.05.2024 r. Polska Izba Systemów Bezzałogowych z inicjatywy Krajowej Izby Gospodarczej weszła do nowo powstałej Polsko-Emirackiej Rady Biznesu. Uczestnictwo w tym wyjątkowym i elitarnym gronie największych firm z ZEA i Polski otwiera przed członkami PISB unikalne możliwości udziału w międzynarodowych projektach.

W minioną środę 15.05.2024 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie delegacji ZEA, w której znajdowały się osoby reprezentujące izby gospodarcze z różnych Emiratów (Abu Dhabi, Dubaju, Shardży) a także przedstawiciele stowarzyszeń i związków biznesowych, które zrzeszają przedsiebiorstwa z branży turystyki, spożywczej, odzieżowej budownictwa, technologii. Reprezentantami polskiej strony były takie przedsiębiorstwa jak BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego), Polsat, Orlen, Lotnisko Olsztyn Mazury, Port Gdynia, Fakro a także firmy z branży spożywczej, rolniczej, produkcji nawozów. Reprezentantem polskiej branży bezzałogowców była Polska Izba Systemów Bezzałogowych.

Podczas spotkania doszło do podpisania dokumentu organizującego po polskiej stronie działalność Polsko-Emirackiej Rady Biznesu – odpowiednika Polskiej Rady Biznesu, która powstała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i zainaugurowała w lutym br.

To bardzo istotny krok dla polskiej branży BSP. Polska Izba Systemów Bezzałogowych będąca częścią tej inicjatywy otwiera nowe możliwości dla swoich członków. Przystąpienie do Polsko-Emirackiej Rady Biznesu daje członkom PISB dostęp do nowych unikatowych projektów możliwych do realizacji w elitarnym towarzystwie (w grupie założycielskiej nowej rady znalazły się takie firmy jak wspomniane wcześniej: Polsat, Orlen, BGK).


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Zielone światło dla SORA 2.5

Następny

Jak wybrać odpowiedni edytor wideo do swoich potrzeb?

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *