AktualnościZ Polski

Oferta specjalna: Autel EVO II Dual 640T (iRay640) z rozszerzoną gwarancją

Uwaga – promocja! Zestaw: dron Autel Robotics EVO II Dual 640T (iRay640) z dodatkowymi akcesoriami oraz z rozszerzoną gwarancją jest teraz dostępny w promocji w sugerowanej cenie detalicznej 32 999 zł brutto. Ilości produktów w tej cenie jest ograniczona.

ARTYKUŁ REKLAMOWY

U autoryzowanych sprzedawców oraz u oficjalnego dystrybutora na Polskę – Action S.A. ruszyła promocja najwyższego modelu Autel Robotics: EVO II Dual 640T (iRay640) z podwójną kamerą: 8K 48MP oraz kamerą radiometryczną o rozdzielczości 640×512 i odświeżaniu z częstotliwością 30Hz. W sugerowanej cenie 32 999 zł brutto zawarto również rozszerzoną gwarancję Autel Robotics Care obejmującą wszelkie uszkodzenia drona wynikające również z błędów pilota. Koszt takiej gwarancji osobno dla modelu EVO II Dual 640T (iRay640) to 4399 zł.

Autel Robotics EVO II Dual 640T (iRay640) to profesjonalne narzędzie, które umożliwia pilotom prowadzenie nalotów przy pomocy kamery termowizyjnej z dużej wysokości nawet do 100m bez straty na jakości pozyskanego materiału – to 4 razy wyżej i dalej niż każdy inny bezzałogowiec tej klasy dostępny na rynku. Producent udostępnia użytkownikom aż 10 różnych palet kolorystycznych w opcji termowizji co pozwala dostosować właściwą paletę do panujących warunków lub w zależności od wykonywanych zadań.

Dodatkowa kamera RGB o wysokiej rozdzielczości 8K z sensorem 48MP i bezstratnym 4-krotnym zoom’em daje możliwość dodatkowego pozyskania tradycyjnych zdjęć i filmów, a podczas lotu funkcja podglądu z obu kamer daje pilotowi pełną kontrolę podczas wykonywania badań z powietrza. Materiały z kamery radiometrycznej można zapisywać w całości w trybie „infrared” lub „picture in picture” razem z podglądem z kamery RGB. Dostępne formaty zapisu zdjęć to JPG oraz TIFF.

Model Autel Robotics EVO II Dual 640T (iRay640) to sprawdzone narzędzie pracy dla osób zajmujących się m.in. inspekcjami linii napięciowych, obiektów przemysłowych, farm solarnych. Jest również przydatne w trakcie gaszenia pożarów (w celu lokalizacji ognisk zapalnych), akcji poszukiwawczych osób zaginionych lub sprawowania nadzoru i monitoringu z powietrza (np. przez służby porządkowe). W każdym z tych przykładowych zastosowań dron Autel Robotics EVO II Dual 640T (iRay640) wyposażony w podwójną kamerę zapewni szybszy czas reakcji, zwiększy obszar działania skracając również czas potrzebny na pozyskanie odpowiednich informacji z powietrza. W przypadku inspekcji wpływa również na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników, redukuje koszt pracy i zwiększa jej wydajność.

Warto pamiętać, że aparatura sterująca dronem ma wbudowany standardowo 5.5-calowy ekran z podglądem z kamery (nie ogranicza to w żaden sposób używania dodatkowego większego urządzenia do odbioru obrazu z kamery), czas lotu na jednej baterii sięga 40 minut, a 12 czujników wizyjnych rozmieszczonych na dronie w dużym stopniu zabezpiecza pilota przed przypadkowym zderzeniem z przeszkodami w trakcie lotu tyłem lub bokiem.

Standardowa cena zestawu Autel Robotics EVO II Dual 640T (iRay640) poza promocją i bez rozszerzonej gwarancji waha się od 40 do 50 tys. PLN więc oszczędność zakupu w promocji sięga nawet do 18 tyś. PLN.

Ilość zestawów sprzedawanych w tej cenie jest ograniczona. Osoby zainteresowane zakupem proszone są o kontakt poprzez Action S.A. gdzie będą dalej kierowane do wyspecjalizowanych dealerów.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Rozszerzona gwarancja Autel Robotics Care już dostępna w sprzedaży

Następny

Polski system PansaUTM najlepszym rozwiązaniem dronowym 2020 roku

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *