Wydarzenia

Konferencja „Nowe technologie w lotnictwie” – Radom, 22.03.2023 r.

Aeroklub Radomski pod Patronatem Prezydenta Miasta Radomia organizuje Konferencję „Nowe Technologie w lotnictwie”, która odbędzie się w dniu 22 marca 2023 roku o godzinie 10:00 w Kamienicy Deskurów, Rynek 15, w Radomiu. Wstęp jest wolny.

Konferencja jest poświęcona dronom w różnych gałęziach gospodarki. Na ten moment plan konferencji jest bardzo ogólny:

 1. Zastosowanie dronów w gospodarce, prezentacja, proces szkolenia.
 2. Przepisy użytkowania bezzałogowych statków powietrznych w Polsce i Europie.
 3. Koordynacja lotów bezzałogowych statków powietrznych w polskiej przestrzeni powietrznej.
 4. Praktyczne zastosowanie dronów.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci uczestnictwa w konferencji do dnia 20 marca 2023 r. drogą mailową na adres: dyrektor@aeroklub.radom.pl.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Nowy drony dostawczy Zipline wraz z droidem. Plany rozwoju na 2023 rok

Następny

Burza. Rynek dronów w Polsce 2023. Wygraj wersję papierową!

4 komentarze

 1. 22 marca 2023 at 10:30 — Odpowiedz

  W ciągu kwadransa przeszukałem strony Aeroklubu i VisitRadom.pl (wskazanych jako organizatorzy imprezy) w poszukiwaniu informacji o konferencji, ale nie znalazłem.

  Próbowałem się dodzwonić pod numery wskazane jako kontakt na stronie (48 321-51-01, 791 964 040 lub 501 511 410). Nikt nie odbiera.

  Dodzwoniłem się do Kamienicy Deskurów, pani która odebrała nie wyraziła chęci pomocy, a nawet próbowała wprowadzić w błąd (Ja nie mogę do nich podejść i zapytać, bo jestem sama w biurze, po czym kogoś się o coś zapytała).

  Powiem szczerze, to jest jakieś nieporozumienie, organizujecie państwo imprezę, umożliwiacie bezpłatne uczestnictwo ale zapominacie o transmisji na żywo, dzięki której mogłyby w niej uczestniczyć setki osób z Polski? To jakiś żart.

  Jeśli robią państwo transmisję albo rejestrację, to poproszę o podesłanie linku, chętnie to zobaczę.

  • 22 marca 2023 at 12:07 — Odpowiedz

   No niestety, konferencja zorganizowana w teorii przez Aeroklub Radomski, ale znalezienie informacji o tym wydarzeniu gdzieś w Internecie nie licząc jednego posta na facebook’u na stronie VisitRadom – graniczy z cudem. Mam za to relacje z tego spotkania z pierwszej ręki, zostanie opublikowana jeszcze dziś.

 2. 22 marca 2023 at 13:59 — Odpowiedz

  Jeśli to było rejestrowane, to będę wdzięczny za wskazanie linku. No niestety nie tylko organizator się nie popisał, to jeszcze nawet nie chce przyjmować uwag. Pani do której na koniec udało mi się dodzwonić uważała, że to jest zupełnie OK, żeby w dzisiejszych czasach nie robić transmisji, bo jak kogoś to interesuje, to przyjedzie… Dziękuję panie Michale za odzew i pomoc.

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *