AktualnościWydarzeniaZe Świata

Drone Days – 6-7 marca 2016, Bruksela

Druga międzynarodowa giełda dronów Drone Days, która będzie miała miejsce w dniach 6-7 marca tego roku, to impreza skierowana do producentów, dystrybutorów i przedsiębiorców, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą dronów.

Firmy, które chcą wziąć udział w targach, powinny przedstawić profil swojej działalności i ewentualne pola współpracy na płaszczyźnie biznesowej. Rejestracja potrwa do 26 lutego 2016 i jest odpłatna, ale dla podmiotów, które zarejestrują przed końcem stycznia – cena będzie niższa (maksymalnie 250 EUR).

Drone Days 2016

Targi Drone Days to świetna okazja również dla firm z Polski, aby zaprezentować się ze swoimi pomysłami na arenie międzynarodowej, zapoznać się z najnowszymi trendami w branży oraz znaleźć inwestorów i partnerów biznesowych. Będzie można również podać rękę i pogadać z przedstawicielami takich marek jak Yuneec, DJI czy Parrot, ale będzie również masa mniejszych firm z całej Europy, świadczących nawet standardowe uslugi foto/video z drona. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie by pojawiły się tam również polskie przedsiębiorstwa o podobnym profilu.

Oficjalna strona targów: http://www.drone-days.be/. Rejestracji można dokonać poprzez formularz na tej stronie.

Poprzedni

Polskie Centrum Systemów Bezzałogowych w Gliwicach

Następny

Paketkopter 3.0 - nowy dron DHL

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *