AktualnościWydarzeniaZ Polski

DJI Droneshow 2023_v2 – druga tura we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku

Po sukcesie DJI Droneshow 2023_v2, które odbyło się w Krakowie (17.10.) i Warszawie (18.10.) firma TPI – organizator wydarzenia postanowił zorganizować drugą turę tym razem we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

DJI Droneshow 2023_v2 tym razem odbędzie się:

  • 7 listopada we Wrocławiu (szczegółowa lokalizacja wkrótce)
  • 8 listopada w Poznaniu (Spot Poznań, ul. Dolna Wilda 87)
  • 9 listopada w Gdańsku (Hotel Platan, ul. Niepołomicka 36)

W każdej z lokalizacji pokazy i prelekcje startują od godziny 10:30 i potrwają do ok. 14:00.

Główną atrakcją DJI Droneshow 2023_v2 organizowanego przez TPI jest najnowszy skaner LiDAR DJI Enterprise Zenmuse L2, ale to nie jedyna atrakcja podczas tego wydarzenia. Poza LiDARem Zenmuse L2 będzie można zapoznać się z najnowszym dronem DJI Matrice 350 RTK oraz Mavic 3 Enterprise (na ziemi jak również pokaz skanowania w locie), kamerami i sensorami DJI L1 i P1, a także software DJI Terra, Terrasolid.

Spotkania organizowane przez TPI w największych miastach Polski to również okazja do zdobycia cennych doświadczeń, wymiany wiedzy ze specjalistami TPI oraz innymi uczestnikami a także do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Wstęp na DJI Droneshow 2023_v2 jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona – wymagana jest wcześniejsza rejestracja.


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Narodowa Liga Dronów - program dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Następny

Projekty PDRA-06, -08, -10 - konsultacje zewnętrzne JARUS

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *