AktualnościWydarzeniaZe Świata

Age of Drones Video Awards – ostatnie dni na zgłoszenia!

Tylko do końca sierpnia – 31.08.2016 – można zgłaszać swoje filmy z drona na konkurs Age of Drones Video Awards. Jest to międzynarodowy konkurs organizowany w ramach targów Age of Drones Expo, które odbędą się w marcu 2017 w Berlinie.

Producje wideo z drona można zgłaszać poprzez stronę http://www.ageofdrones-expo.com/program/video-awards.html. Zasady wzięcia udziału są dość proste:

  1. Film powinien trwać maksymalnie 1 minutę i 30 sekund oraz powinien mieścić się w jednej z kategorii: Nature, Urban, Commercials, Extreme & Wild, Narrative & Cinematic albo Amateur.
  2. Film należy upload’ować na YouTube.
  3. Wejść na stronę http://www.ageofdrones-expo.com/program/video-awards.html i podczas rejestracji przez formularz podać link do filmu na YouTube.

Wszystkie zgłoszone filmy z drona będą udostępnione do głosowania w terminie od 1 września do 1 listopada. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni już 1 listopada. Dla uczestników amatorów udział jest bezpłatny. Profesjonalne studia produkcyjne muszą zapłacić 100 EUR.

Przy okazji, jako patron medialny informujemy, że główne targi Age of Drones Expo zostają przeniesione z terminu 14-15 października 2016 na marzec 2017 (dokładna data jeszcze nie ustalona). Jak informują organizatorzy – niewystarczająca ilość pozyskanych firm do wsparcia wydarzenia i tym samym nadania mu najwyższej rangi targów dronów w Europie, wymusiła przełożenie wydarzenia na termin późniejszy.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna podczas Targów Dronetech 2016

Następny

Breeze - selfie-dron firmy Yuneec

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *