AktualnościWydarzeniaZe Świata

30 października startuje konferencja DJI AirWorks 2018

Konferencja DJI AirWorks 2018 potrwa trzy dni od 30.10. do 1.11.2018, a odbędzie się w Dallas (Texas, USA). Polskę będzie reprezentować spółka NaviGate z Krakowa – partner DJI Enterprise.

AirWorks to coroczna konferencja organizowana przez DJI. Ideą wydarzenia jest prezentowanie całego ekosystemu rozwiązań z branży BSP w segmencie profesjonalnych zastosowań – bez skupiania się konkretnie na sprzęcie, oprogramowaniu lub usługach. AirWorks jest również platformą wymiany doświadczeń i nauki nowych umiejętności dzięki sesjom treningowym, które odbywają się podczas ostatniego dnia konferencji.

W zeszłorocznej edycji AirWorks 2017 udział wzięło ponad 600 uczestników z całego świata, odbyły się 53 różne warsztaty, głos zabrało 64 prelegentów z najróżniejszych firm i organizacji z całego świata. Swoje produkty i usługi zaprezentowało 25 wystawców z 5 różnych branż.

W tym roku głos zabiorą przedstawiciele FAA (Federal Aviation Administration), szefowie i managerowie firm (m.in. PrecisionHawk, DroneBase, DroneDeploy, Kittyhawk, LIDAR USA, MicaSense, Pix4D, Skycatch, Microsoft, FLIR), przedstawiciele uczelni, instytutów badawczych, służb takich jak policja, straż pożarna. Z Polski będzie można posłuchać Adama Wiśniewskiego – Dyrektora PwC Polska.

Oficjalna strona wydarzenia: https://enterprise.dji.com/airworks. Wkrótce – dzięki uprzejmości firmy NaviGate – zaprezentujemy szerszą relację ze zdjęciami.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

DroneTech Meeting 2018 w Toruniu - podsumowanie

Następny

geoBZYG - polski dron na InterGeo 2018

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *