AktualnościWydarzeniaZe Świata

Piąta edycja DJI AirWorks 2020 odbędzie się on-line

Piąta edycja corocznej konferencji AirWorks organizowanej przez DJI odbędzie się tym razem on-line. Od poniedziałku rusza sprzedaż biletów.

Dnia konferencji AirWorks zaplanowano na 25-28 sierpnia i mimo ogólnoświatowego luzowania wymogów co do zachowania odległości i organizacji dużych imprez organizatorzy AirWorks zdecydowali się jednak poprowadzić konferencję w trybie on-line.

AirWorks to coroczna konferencja organizowana przez DJI i poświęcona profesjonalnemu komercyjnemu wykorzystaniu dronów m.in. w przemyśle, rolnictwie, budownictwie, gospodarce energetycznej, bezpieczeństwie publicznym. Osoby, które do tej pory nie uczestniczyły w AirWorks choćby z racji miejsca (Los Angeles) i wysokich cen biletów ($749) mają teraz szansę wziąć udział w tym wydarzeniu on-line za jedyne $35 – tzw. „flash sale”, który potrwa 24h i będzie oferował bilety w tej niskiej cenie rusza 8 czerwca w poniedziałek. Następnie cena biletów wzrośnie do $49 a w dniu konferencji – $99.

Jedynym utrudnieniem może być czas – na żywo transmisje dostępne po wykupieniu biletów będą w transmitowane w strefie czasowej Ameryki Północnej. Zarazem będzie można sobie obejrzeć każde wystąpienie w dowolnym momencie później.

Więcej na stronie wydarzenia: https://www.djiairworks.us/2020

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Black Hawk z podwieszaną wyrzutnią dronów ALTIUS 600

Następny

DJI Mavic Air 2 - mój nowy ulubieniec - recenzja 1

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *