AktualnościWydarzeniaZ Polski

Zapowiedź XI Droniady 2024

Fundacja Instytut Mikromakro zapowiedziała XI edycję Droniady A.D. 2024. Wydarzenie zaplanowane jest od poniedziałku 3 czerwca do niedzieli 9 czerwca 2024 w Parku Śląskim w Chorzowie.

Organizacja Droniady to wiele miesięcy przygotować uwieńczone ostatecznie samym wydarzeniem, które w nadchodzącym roku potrwa aż tydzień. Dlatego organizatorzy już teraz zapowiadają nadchodzącą Droniadę, która ponownie będzie składała się z konkursu (Droniada Challenge), konferencji (Droniada Tech) i wystawy (Droniada Expo) i – podobnie jak tegoroczna edycja – odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie.

W ramach konkursu Droniada Challenge zostaną rozegrane konkurencje: „Kopalnie marsjańskie”, Inspekcja”, „Sztafeta”. „Fly to Rescue”. Szczegóły ich dotyczące można znaleźć w regulaminie Droniady 2024 (adres strony niżej).

Konferencja Droniada Tech A.D. 2024 zostanie zorganizowana pod hasłem przewodnim: „Roboty na drodze. Zrobotyzowana mobilność”. Będzie o wyzwaniach społecznych, ekonomicznych i technicznych zrobotyzowanej mobilności drogowej, kolejowej, morskiej i powietrznej.

W ramach wystawy Droniada Expo organizatorzy pokażą jak spójne spojrzenie na autonomię ułatwia akceptację społeczną zrobotyzowanej mobilności. Chcesz pokazać swój sprzęt, poszukać pracowników lub zyskać klientów? Dołącz do społeczności Droniady!

Droniada Expo 2024
Droniada Expo 2024

Oficjalna strona wydarzenia z większą ilością szczegółów: https://droniada.eu.


Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Projekty PDRA-06, -08, -10 - konsultacje zewnętrzne JARUS

Następny

Konferencja "Drony a nowy wymiar miasta. Wyzwania i doświadczenia" - Katowice, 21-22.11.2023

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *