AktualnościZ Polski

Zaoszczędź 1915 PLN przy zakupie AUTEL EVO II Pro

Już teraz i tylko do 22 maja można zaoszczędzić ponad 1900zł przy zakupie drona AUTEL Robotics EVO II Pro w bogatym zestawie z dodatkowymi akcesoriami. Sprawdź!

ARTYKUŁ REKLAMOWY

Trwa aktualnie promocja na produkty marki AUTEL. Do 22 maja można kupić w promocyjnie cenie komplet składający się z:

  • drona AUTEL Robotics EVO II Pro w zestawie Rugged Bundle
  • AUTEL Fly More Bundle – zestawu dodatkowych akcesoriów do AUTEL Robotics EVO II

Zestaw akcesoriów Fly More Bundle do drona AUTEL Robotics EVO II zawiera:

  • wysokiej jakości torbę transportową
  • 2 oryginalne akumulatory
  • komplet śmigieł
  • ładowarkę HUB

Ładowarka HUB ładuje do 4 akumulatorów i obsługuje dwa tryby ładowania: jednoczesne i przemienne. Czas ładowania dla 4 akumulatorów wynosi 5,5 godz. Czerwona dioda informuje o nieprawidłowym napięciu i za wysokiej temperaturze przez co ładowanie jest bezpieczne i pozwala w porę zareagować na występujący problem z akumulatorem.

Torba będąca w zestawie ma wymiary 220 x 130 x 230 mm i mieści w sobie drona, aparaturę sterującą, ładowarkę, do 5 baterii oraz pozostałe drobne akcesoria.

Śmigieł i akumulatorów posiadaczom AUTEL EVO II nie trzeba chyba przedstawiać natomiast osoby stojące przed wyborem drona powinny zwrócić uwagę w szczególności na czas lotu. Pojemność jednej baterii to aż 7100 mAh co pozwala na maksymalny czas lotu do 40 minut. W zestawie AUTEL Fly More Bundle znajdują się dwa takie akumulatory oraz komplet śmigieł, a to wciąż nie wszystko, bo promocja obejmuje obydwa zestawy: opisany Fly More Bundle i dron AUTEL EVO II w opcji Rugged Bundle.

Rugged Bundle – dodatkowy akumulator i walizka

W zestawie AUTEL Robotics EVO II Pro oferowanym pod nazwą „Rugged Bundle” – prócz oczywiście samego drona EVO II Pro z kamerą 6K, aparatury z wbudowanym ekranem do podglądu, śmigieł, jednego akumulatora, ładowarki i okablowania – znajduje się również kolejny dodatkowy akumulator oraz walizka transportowa, która pozwoli na eksploatację drona w trudnych warunkach i zmieści znacznie więcej akcesoriów.

Tylko do 22 maja – oszczędź nawet 1915 PLN!

Promocja oferowana przez AUTEL obejmuje dwa wspomniane wyżej zestawy zakupione jako komplet.
Drona AUTEL Robotics EVO II Pro w opcji Rugged Bundle oraz zestaw Fly More Bundle do dnia 22.05. można kupić za cenę nieco ponad 8000 PLN i tym samym zaoszczędzić nawet 1915 zł! Finalna cena zniżki zależy od wewnętrznej polityki cenowej dystrybutorów.

Promocja: AUTEL EVO II Pro 6K Rugged Bundle i Fly More Bundle

Łącznie użytkownik otrzymuje drona AUTEL EVO II Pro i aż 4 akumulatory pozwalające łącznie nawet na 160 minut lotu. W takim komplecie znajdziemy również łącznie 5 par śmigieł, mniejszą torbę transportową oraz większą walizkę, która daje pełną ochronę drona podczas transportu również w trudnych warunkach (pył, wilgoć, odporność na wstrząsy i przygniecenia).

Lista sklepów sprzedających komplet we wspomnianej promocji:

UWAGA! Wciąż trwa promocja na zestaw: dron Autel Robotics EVO II Dual 640T (iRay640) z dodatkowymi akcesoriami oraz z rozszerzoną gwarancją – sugerowana cena detaliczna to 32 999 zł brutto! Ilości produktów w tej cenie jest ograniczona.

Jeśli treść powyższego artykułu była dla Ciebie przydatna lub ciekawa możesz postawić mi kawę, którą uwielbiam i motywuje do dalszego pisania ;)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprzedni

Sky-Hero Loki MK2 - drony dla służb

Następny

Nowy dron ZINO MINI PRO poniżej 250g

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *